Ievēl Smiltenes novada domes priekšsēdētāja vietnieku

Smiltenes novada domes priekšsēdētāja vietnieka pienākumus sācis pildīt pašvaldības deputāts Aigars Dudelis ("Pilsoniskā savienība"), stājoties Ilzes Verginas ("Vienotība" - "Pilsoniskā savienība") vietā. I. Vergina tagad pilda 10. Saeimas deputātes pienākumus.

A. Dudeli priekšsēdētāja vietnieka "krēslam" izvirzīja novada domes priekšsēdētājs Ainārs Mežulis. Citus kandidātus novada deputāti neieteica un ceturtdien, 23. decembrī, notikušajā sēdē apstiprināja šim pienākumam A. Dudeli, ikdienā - valsts akciju sabiedrības "Latvijas valsts meži" Austrumvidzemes mežsaimniecības izpilddirektoru.

Savu pēcteci atzinīgi vērtē iepriekšējā Smiltenes novada domes priekšsēdētāja vietniece Ilze Vergina. "Strādājot kopā ar Aigaru šajā sasaukumā, redzēju, ka viņš katrā jautājumā iedziļinās un pieiet tam ļoti nopietni. Viņa nosvērtība un ieinteresētība darbā ir ļoti pozitīvi vērtējama, un noteikti veiksies, pildot arī domes priekšsēdētāja vietnieka pienākumus," novēl I. Vergina.

Ceturtdien kārtējā ikmēneša sēdē Smiltenes novada dome vēl bija nepilnā sastāvā, ar 14 deputātiem. Kopš I. Vergina uz laiku ir nolikusi deputāta mandātu, nākamā kandidāte balsu ziņā no "Pilsoniskās savienības" saraksta ir Linda Karlsone, tagadējā Bilskas pagasta pārvaldes vadītāja.

Viņa no uzaicinājuma pildīt deputātes pienākumus ir atteikusies. Tagad lēmums par mandātu jāpieņem nākamajai kandidātei Valdai Cirītei, Smiltenes Centra vidusskolas direktores vietniecei.

Smiltene