Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Informācija amatniekiem, mājražotājiem un tūrisma uzņēmējiem

19. septembrī Gulbenē norisināsies 2. Latvijas tūrisma informācijas tirgus un 2. Starptautiskais mājražojumu un amatniecības izstrādājumu gadatirgus “Ražojam paši”. Uz tūrisma informācijas tirgu dosies arī Smiltenes novada tūrisma informācijas centrs, lai prezentētu tūrisma un atpūtas iespējas Smiltenes novadā. Tāpat, stendā piedalīsies firsta madāma Lilī no Smiltenes tehnikuma, lai popularizētu jauno firsta madāmas ekskursiju programmu, degustācijas un citas aktivitātes Smiltenē.


Aicinām piedalīties kopējā stendā arī citus Smiltenes novada tūrisma nozares pārstāvjus, prezentējot savu piedāvājumu gan skolnieku ekskursijām, gan pieaugušo ekskursijām, ģimenēm un citiem interesentiem. Kā arī aicinām padarīt kuplāku Smiltenes novada piedāvājumu ar amatnieku un mājražotāju produkciju tirdzniecības zonā.


Par dalību TIC stendā, tūrisma uzņēmēji aicināti sazināties ar Smiltenes novada Tūrisma informācijas centru, savukārt tirgotāji un mājražotāji aicināti pieteikties pa tālruni 20277265 vai pa e-pastu: [email protected].

Smiltene