Izvirza kandidātus Smiltenes novada apbalvojumiem 3

Smiltenes novada dome saņēmusi 10 iesniegumus, kuros izvirzīti pavisam deviņi kandidāti pašvaldības apbalvojumu saņemšanai. Tos pasniegs valsts svētku sarīkojumā 17. novembrī Smiltenes kultūras un sporta centrā.

Novada domes kultūras darba organizatore Pārsla Jansone informē, ka titulam "Smiltenes novada Goda cilvēks" ir izvirzīti trīs pretendenti, apbalvojumam "Gada balva" - četri, bet Pateicības raksta saņemšanai - divi.

Gada balva ir Smiltenes novada augstākais apbalvojums, ko pasniedz par izciliem sasniegumiem pēdējā gada laikā sešās jomās: izglītībā, kultūrā, sportā, tautsaimniecībā, veselības aizsardzībā un sociālajā aprūpē, sabiedriskajā darbībā. Konkrētie pretendenti ir izvirzīti izglītībā, tautsaimniecībā un kultūrā. Savukārt apbalvojumu "Smiltenes novada Goda cilvēks" pašvaldība piešķir par sevišķiem nopelniem novada labā jeb par mūža ieguldījumu.

Saņemtos iesniegumus šonedēļ jau izskatījusi Smiltenes novada domes Kultūras, izglītības un sporta jautājumu komiteja. Galīgo lēmumu, aizklāti balsojot, pieņems novada deputāti sēdē, kas notiks 28. oktobrī. Par apbalvojumu saņēmējiem pēc sēdes informēsim "Ziemeļlatvijā".

Komentāri 3

Lapsene

Vai nevajadzētu publiskot kandidātu vārdus pirms vēl ir pieņemts galīgais lēmums/ Tas būtu tikai godīgi, jo kas vienam pelnījis apbalvojumu, tas citas ir varbūt galīgi garām. Mēs katrs kādu pazīstam no dažādām pusēm.

pirms 10 gadiem, 2010.10.23 21:06

Nu ja

Jā, laba ideja - publiskot kandidātu vārdus, jo bieži ir tā, ar vienu cilvēku katram var veidoties dažādas attiecības. Te varētu paskatīties no visām 4 pusēm uz kandidātu.

pirms 10 gadiem, 2010.10.24 10:31

Smiltene