Jaunbūves īpašnieks solīto nepilda 1

Smiltenē nepievilcīgu ainu rada jaunbūve Daugavas ielā 7a, kurai brīvi piekļūst ikviens, pat mazgadīgs bērns. Jaunbūves īpašnieks pirms mēneša „Ziemeļlatvijai" solīja teritoriju sakopt un izdarīt visu nepieciešamo, kas paredzēts normatīvos. Diemžēl vārdi nesaskan ar darbiem.

 

Pirms mēneša rakstījām, ka smiltenieši ir satraukušies par nenorobežoto un bīstamo jaunbūvi netālu no pilsētas centra - Daugavas ielā 7a. Šo izdemolēto vietu iemīļojuši alkoholisko dzērienu piekritēji, smēķētāji un nepilngadīgie. Par to liecina daudzas tukšās alkoholisko dzērienu pudeles, izsmēķi un citi atkritumi.

 

Otrreiz aplūkojot teritoriju, "Ziemeļlatvija" pārliecinājās, ka būtisku pārmaiņu bīstamajā vietā nav. Vismaz ne tās, ko cerējām. Vienīgi stikla lausku bija vairāk, un smaka, kas nepārprotami norādīja, ka tur kārtotas dabiskās vajadzības - spēcīgāka.

 

 

Zeme un ēka Smiltenē, kas atrodas Daugavas ielā 7a, pieder Cēsīs reģistrētai firmai SIA "Rechouse", kuras īpašnieks ir Jānis Paleps.

 

"Diemžēl valstī ekonomiskā situācija ir pasliktinājusies, tas ietekmē arī uzņēmējus. Sagatavošanās darbus veicam, bet viss aizkavējas dēļ bankas. Tā pieprasa kādu papīru, tad vēl kādu, un laiks iet uz priekšu," nepildīto solījumu komentē jaunbūves īpašnieks.

 

Viņš pastāstīja, ka ēkas sākotnējais mērķis nav mainījies. Šobrīd bīstamā jaunbūve nākotnē kļūs par mājvietu 24 ģimenēm.

 

"Mums tas neinteresē, tur taču ir pārāk bīstami. Labāk Jāņkalnā bumbu uzspēlējam," „Ziemeļlatvijai" apgalvo 13 gadus vecie smiltenieši Mārtiņš un Mārcis.

 

Sastaptie pusaudži prāto, ka jaunbūvi vajadzētu nojaukt un vietā uzcelt ko skaistu, jo vēlas dzīvot skaistā vietā.

 

"Tad vismaz citi tur neietu dauzīties," piebilst Mārcis, kurš brīvā laika pavadīšanai izvēlas drošākas vietas.

 

Cerēsim, ka nākotnē teritorija pārtaps par skaistu un sakoptu vietu. "Tuvākajā laikā iedzīvotāji izmaiņas redzēs," konkrētu datumu nenosaucot, piebilst J. Paleps.

Komentāri 1

...

Īpašnieks ir noklusējis faktu, ka kopš 13.maija mājaslapā ss reklāma atrodas sludinājums ,kur šo jaunbūvi piedāvāts iegādāties par 210 842 latiem,jeb 146 Ls/m2 Vai tas nozīmē, ka beidzot ēka tiks sakopta,jeb tā paliks kā piemineklis bijušajiem SPk,,Abula,,strādnieku sapņiem par labiekārtotu dzīvokli...

pirms 12 gadiem, 2008.06.19 19:21

Smiltene