Jubileju svinēs Smiltenes koris “Mežābele”

Smiltenes kultūras un sporta centra senioru jauktais koris "Mežābele" un kolektīva diriģents Juris Lūsis šo un nākamo nedēļu cītīgi strādās mēģinājumos, pošoties kolektīva 45. dzimšanas dienas jubilejas koncertam.

 

"Mācāmies tādas dziesmas, kuras ir vairāk sirdij," stāsta kora "Mežābele" prezidente Maija Ērgle.Jubileju koris svinēs nākamajā sestdienā, 31. maijā, Smiltenes kultūras un sporta centrā. Koncerts sāksies pulksten 15.00. Uzstāsies jubilāri, sieviešu vokālais ansamblis Veltas Ispravņikovas vadībā un senioru deju kopa "Pīlādzītis". Šī kolektīva repertuārā ir Eiropas dejas.

 

Jubilejas koncertā "Mežābele" gaidīs ikvienu kora mūzikas cienītāju. Pasākumā ieeja būs par brīvu.Uz jubilejas svinēšanu koristi ielūguši arī bijušos kolēģus un diriģentus.

 

"Ļoti žēl, ka netikšu, jo todien nebūšu Latvijā. Taču jau tagad saceru apsveikuma telegrammas tekstu, jo man par viņiem ir mīļas atmiņas," saka kora "Mežābele" bijusī diriģente, tagad Valkas rajona padomes galvenā speciāliste sociālās aprūpes jautājumos Mārīte Magone. Kori viņa diriģēja 70. gadu vidū.

Smiltene