Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jūlijā darbu sāk Smiltenes vienotais valsts un pašvaldību klientu apkalpošanas centrs

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) informē, ka no 2016. gada 1.jūlija VID darbinieki klientus apkalpos Smiltenes valsts un pašvaldību vienotajā klientu apkalpošanas centrā Dārza ielā 3. Savukārt, VID Valkas klientu apkalpošanas centra Smiltenes iecirkņa, kas līdz šim atradās Dakteru ielā 28, Smiltenē, darbība tiek pārtraukta. 

Lēmums par VID Valkas klientu apkalpošanas centra Smiltenes iecirkņa slēgšanu tika pieņemts, pirms tam rūpīgi izvērtējot iecirkņa ikdienas noslodzi un klientu apmeklējuma intensitāti, kā arī valsts un pašvaldību vienotā klientu apkalpošanas centra izveidi Smiltenē un iespējas pārcelt uz to darbā līdzšinējos VID Smiltenes iecirkņa darbiniekus. 

VID darbinieki Smiltenes VPVKAC klientiem sniegs visus VID Valkas klientu apkalpošanas centra Smiltenes iecirknī pieejamos iestādes pakalpojumus. 

Atgādinām, ka vairākus VID pakalpojumus pašvaldību darbinieki sniedz jau 71 VPVKAC (Aglonas, Alojas, Alsungas, Amatas, Auces, Ādažu, Apes, Baltinavas, Balvu, Beverīnas, Brocēnu, Carnikavas, Cesvaines, Ciblas, Dagdas, Daugavpils, Dundagas, Grobiņas, Ilūkstes, Inčukalna, Jaunpiebalgas, Jelgavas novadā – Jelgavas, Elejas, Nākotnes, Līvbērzes, Platones, Sesavas, Svētes, Valgundes, Vilces, Vircavas, Zaļenieku, Staļģenes, Kalnciema un Lielplatones, Kandavas, Kocēnu, Ķekavas, Lielvārdes, Lubānas, Naukšēnu, Neretas, Nīcas, Ozolnieku, Pārgaujas, Pļaviņu, Raunas, Riebiņu, Rojas, Rucavas novadā – Rucavas un Sikšņu, Rugāju novadā – Rugāju un Benislavas, Rundāles, Rūjienas, Salacgrīvas, Saulkrastu, Sējas, Skrundas, Stopiņu, Strenču, Tērvetes, Vaiņodes, Varakļānu, Viesītes, Viļakas, Aknīstes, Jaunpils, Pāvilostas, Salaspils un Tukuma novada pašvaldībās).

Minētajos VPVKAC iedzīvotāji var saņemt šādus VID pakalpojumus: iesniegumu pieņemšana par elektroniskajām algas nodokļu grāmatiņām, iedzīvotāju ienākuma nodokļa atvieglojumu reģistrēšanu/anulēšanu un iesniegumus par VID izsniegtu identifikatoru un paroli EDS lietošanai. Tāpat darbinieks nodrošinās Gada ienākumu deklarāciju pieņemšanu un sniegs atbalstu darbam ar VID elektroniskās deklarēšanas sistēmu (EDS), informējot un apmācot klientus VID e-pakalpojumu izmantošanā. Informācija par vienoto klientu apkalpošanas centru adresēm un darba laikiem pieejama portāla www.latvija.lv sadaļā “Vienotie klientu apkalpošanas centri”. 

VID atgādina, ka iestādes pakalpojumus nodokļu maksātāji var saņemt jebkurā VID klientu apkalpošanas centrā neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas adreses vai uzņēmuma juridiskās adreses, kā arī izmantojot VID elektroniskās deklarēšanas sistēmu (EDS).

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā iedzīvotāji var zvanīt uz VID Nodokļu un muitas informatīvo tālruni 67120000, vērsties ar jautājumiem jebkurā VID klientu apkalpošanas centrā, kā arī uzdot jautājumus rakstiski VID mājaslapas sadaļā “Kontakti /Uzdot jautājumu VID”.

Smiltene