Kā iekļūt domes tualetē? 7

Portāla lietotājs ar niku apmeklētājs izklāstīja piedzīvoto situāciju, ar kuru nācies saskarties, apmeklējot Smiltenes pilsētas domes ēkas labierīcības. Viņš ir neizpratnē, kāpēc pašvaldības ēkā Dārza ielā 3 tualetes durvis ir aizslēgtas.

 

"Vai Smiltenes pašvaldības tualetes ir pašvaldības privātīpašums? Darba laikā, kad ierodas apmeklētāji, jāsēž rindā un jāgaida sava kārta, dabiskās vajadzības jākārto ārpus šīs ēkas vai jāiet lūgties, kurš ielaidīs tualetē? It īpaši, ja jāsastopas ar ļoti nīgru darbinieci, kura skaļākā balsī vēl aizrāda par to, ka kādam gadās apmeklēt tualeti. Arī uz durvīm nekur nav uzrakstīts, ka tās ir domātas tikai personālam. Vai nav jāievēro arī sanitārā higiēna, jo vakaros, kad notiek apmācības, tualetēs nav papīra. Taupīt jau vajag, taču ne jau uz dzīvei nepieciešamām lietām," apgalvo portāla lietotājs.

 

 

"Ziemeļlatvija" noskaidroja, ka šāds atgadījums patiešām bijis. "Pašvaldības ēkas labierīcības telpām ir jābūt pieejamām ne tikai darbiniekiem, bet arī apmeklētājiem. Nekādu problēmu. Notikušais gadījums bija pārpratums. Atbildīgais darbinieks ir brīdināts, ka tualetes durvis nedrīkst būt aizslēgtas. Varat aiziet apskatīties uz Dārza ielu 3," saka Smiltenes pilsētas domes izpilddirektors Uldis Rudzītis.

 

Devāmies pārbaudīt, vai pēc starpgadījuma Smiltenes domes apmeklētāji var brīvi iekļūt tualetē. Ieejot pašvaldības ēkā Dārza ielā 3, nevienas durvis gaitenī neliecināja, ka aiz tām būtu labierīcības.

 

 

Pajautājot darbiniecei, kur atrodas tualete, viņa laipni norādīja uz gaiteņa galā esošajām durvīm. Bet tās bija slēgtas. Sieviete pēc mirklīša atslēdza durvis un ielaida iekšā. Tualete bija sakopta, tajā atradās gan papīrs, gan ziepes. Tieši tikpat tīra tualete bija arī domes galvenajā ēkā. Vienīgi tur nebija jāmeklē palīdzība, jo durvis bija vaļā.

 

Noskaidrojām, ka Valkas pilsētas domē tualetes durvis neslēdz ciet un tās ir brīvi pieejamas apmeklētājiem. "Aizslēgtas nav, bet īpašas norādes, ka tur ir tualete, arī nav. Ja kādreiz kāds no ielas ienāk, ārā nedzenam. Labāk, lai izmanto mūsu labierīcības nekā iet aiz sētas. Bet tā, viss ir kārtībā," saka domes preses sekretāre Inguna Medne.

Komentāri 7

Ivars

Slēdz ciet droši tāpēc, ka nav apkopējas un pašiem darbiniekiem jāmazgā.

pirms 12 gadiem, 2009.02.21 14:51

Ringo

Vai tad vispar kk var izmantot WC toletes bez maksas-tikai ne Smiltene un kur nu vel Smiltenes dome...

pirms 12 gadiem, 2009.02.21 23:32

ih

Tā ir jau sen. Arī pirms četriem gadiem tā bija. Slēgtas durvis.

pirms 12 gadiem, 2009.02.22 11:05

:))

Kur WC priekškam ta domāti pilsētas stūri:))

pirms 12 gadiem, 2009.02.22 13:54

Sarkanajā ēkā visi laikam domā, ka tualete ir viņu privātīpašums. Nu lai jau, vismaz kāds īpašums ir. Kaunieties, jums tualete ir arī otrajā stāvā, bet laikam jau slinkums kāpt pa trepēm. Aiz slinkuma drīz vajadzēs biksēs taisīt! Tādi jau ir tie darbinieki valsts iestādēs, slinki un privātīpašnieciski.

pirms 12 gadiem, 2009.02.23 10:23

ha-hā

tikai nevajag , ir apkopēja.Tikai jautājums kā ar to tīrīšanu, algu jau gan droši vien saņem?

pirms 12 gadiem, 2009.03.10 21:34

Smiltene