Kā Smiltenē sazvanīt policiju? 12

Kā sazvanīt Smiltenes policijas iecirkni, ja telefonu grāmatā publicētais numurs 47 72002 neatbild?

 

 

To "Ziemeļlatvijai" lūdz noskaidrot kāda sieviete, kura dzīvo daudzdzīvokļu mājā Rīgas ielā 3. Sestdien, 19. jūlijā, vakarpusē viņa gribēja izsaukt policiju, jo apkārt namam ar kvadrociklu ātri esot vizinājies jaunietis.

 

 

Mājas pagalmā spēlējas bērni. Viņu mammas uztraucas, ka rezultātā var notikt nelaime. Taču Smiltenes iecirkņa dežūrdaļā uz tālruņa zvanu neviens neesot atbildējis, tāpat arī pirmdien, 21. jūlijā, ap pulksten 14.20, kad kvadrocikls atkal parādījās pagalmā.

 

Vakar "Ziemeļlatvija" sazvanīja Valkas rajona policijas pārvaldes (RPP) patruļdienestu Smiltenē pa tālruni 47 72002.

 

 

"Ja šis numurs neatbild, tad tas nozīmē, ka policisti ir izsaukti uz notikuma vietu un atrodas izbraukumā. Tādā gadījumā jāzvana uz dežūrdaļu Valkā pa tālruni 47 81800, kur darbinieki sazināsies ar Smiltenes policijas iecirkni un nodos Smiltenes patruļdienestam informāciju," skaidro Valkas RPP kārtībnieks Guntars Nikolajevs.

 

 

Cilvēki var zvanīt arī uz Smiltenes patruļdienesta mobilo tālruni 29225246.

 

Smiltenē atrodas Valkas RPP patruļdienests, nevis dežūrdaļa, kā norādīts tālruņu grāmatā. Tas nozīmē, ka policistu pienākums ir patrulēt pilsētā, nevis pastāvīgi atrasties policijas telpās.

 

Informāciju par kvadrocikliem, kuri braukā pa Rīgas ielas 3 pagalmu, patruļdienesta dežurants nodos ceļu policistiem.

 

Kvadrociklam obligāti jābūt reģistrētam ceļu satiksmes drošības direkcijā un jāsaņem numura zīme. Ja kvadrocikla motora tilpums ir 50 kubikcentimetri vai vairāk, tad ir jāiziet tehniskā apskate, "Ziemeļlatvijai" skaidroja policijā. Ja kvadrocikla īpašnieks šos noteikumus nav ievērojis, tad ar šo transportlīdzekli drīkst braukt tikai pa speciāli ierīkotu trasi.

 

Ceļu satiksmes noteikumi paredz, ka dzīvojamās zonās un daudzdzīvokļu namu pagalmos ātrums nedrīkst pārsniegt 20 kilometrus stundā. Ja Rīgas ielas 3 pagalmā jaunieši, braukājot ar kvadrociklu, to neievēro, tāpat arī - iepriekš minētos reģistrācijas noteikumus, tad viņi pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus un var saņemt sodu.

Komentāri 12

Fakts

NEBUS-ja jau vini nevar iznakt ar kajam lidz Bazn .laukumam,lai apsekotu,kas notiek pilseta,tad kada tur zvanisana-tapat tur neviena nav.

pirms 12 gadiem, 2008.07.23 17:51

KO

Tas nozīmē, ka policistu pienākums ir patrulēt pilsētā, nevis pastāvīgi atrasties policijas telpās.
hi-hi-hi,kur tad sie patrule????

pirms 12 gadiem, 2008.07.23 17:53

kamōn

tam tā kā vajedzētu pašsaprotami, ka iecirkni vienmēr kādam jabūt un jātbild uz zvaniem..

pirms 12 gadiem, 2008.07.23 18:38

juris

Nevaja vainot policistus.Viņi ir tādi paši cilvēki kā mēs visi un savu darbu dara atbilstoši cilvēka spējām un protams atalgojumam ,ko viņiem atmet valsts.Dīvaini ,ka šajā Rīgas ielas namā nedzīvi neviens vīrietis ,kurš varēja iziet un rūpīgi parunāt ar šo idiotu ,kas savu braukt prasmi izrāda tādā veidā.Žēl ,bet mēs esam atklāti gļēva tauta.Mēs rejam aiz stūra par visu ko,bet ka tikai neredzētu manu ģīmi.

pirms 12 gadiem, 2008.07.24 08:51

Tā nav

Tā nav ,ka varētu redzēt vai nojaust kaut kādu patrulēšanu.Rezultāts redzams pie baznīcas sētas,kur smirdoši dzērāji dirn dienām un apreibst ne jau no svaigā gaisa vai auto izpūtēju gāzēm.Nav redzama gribēšana strādāt un zemāks līmenis policijas darbam tā patrulējot diez vai var vēl būt.

pirms 12 gadiem, 2008.07.24 08:57

st***i

kur tik st***i varat but? iziet un nolamat? heh. a kapec paši negrib lekt zem ratiem un kaut ko tur nolamāt :DDD

pirms 12 gadiem, 2008.07.24 09:26

sencis

Tam čalītim, cik redzēts, nummura zīmes nav, ķiveres arī (bet tā ir viņa darīšna, ko dara ar savu galvu), brauc haotiski, nemākulīgi. Un ne tikai pa šo māju pagalmiem, bet pa gājēju celiņu, pa zālājiem, kur spēlējās bērni. Ja jau vairs no agresīvi braucošiem transportlīdzekļiem nevar vairs justies drošs pat uz gājēju celiņa un zālāja, tad kur vispār var bērni vēl puslīdz drošībā būt? Vien' vakar' tieši cauri bērnu pūlim , knapi novaldīdams savu 4-ciklu, izmeimuroja. Sīkie pašķīda kur kurais. Patiešām apdraud cilvēku drošību. Izskatās, ka čalītis dom''a, ka ja nebauc pa lielceļu, tad pa mazdārziņiem un māju pagalmiem jau nu var. Maz ticams pat, ka viņam ir tiesības.

pirms 12 gadiem, 2008.07.24 19:06

sencis

Bija doma novaktēt viņu un pateikt skaidri un gaiši, ja turpinās savu gonkošanu pa šejieni, tad policiju izsauksim. Bet viņš jau knašs uz aizbēgšanu. Un vispār, cik tad to vīriešu tajās mājās ir. Opji un pie televizora sēdētāji, kuriem galīgi vienalga, kas notiek ārā. Ka tik pašus bērni un sievas liek mierā. Kas nu tie par aizstāvjiem?

pirms 12 gadiem, 2008.07.24 19:10

^^^

Pa Valmieras ielu arī notiek tā braukāšana.Reizēm tam 4-ciklam pievienojas daži kaucoši moči un tad liekas, ka nepaspēsi ielekt tuvākajā zālājā,jo uz Valmieras ielas jau trotuāru nav.Atrums,troksnis,visatļautība...

pirms 12 gadiem, 2008.07.24 20:20

beka-jurim

Nu ja ,ka ,Jurīt, kā strīds tā kam dūša tam jāmetas virsū!A priekš kam, tad mums tie menrti tad ir vajadzīgi?Tad uz ielas jāierīko skapīši ,kuros pakarina formastērpu ,lai tas kurš grib ieviest kārtību to var arī darīt formā!

pirms 12 gadiem, 2008.07.24 21:25

slepeni...

smiltenes policijai dezura notiek tikai,majas apstaklos.par policijas darbu varetu romanu sarakstit,un vinu darbs ari ir vinu romans,ap to un ar to...KAS NOTIEK PASA CENTRA,DARBA DIENAS UN VAKAROS.????NAU BRILU NEREDZ POLICIJA!IET PRIEKSNIEKS POLICIJAS GARAM...NEREDZ NAU BRILLU...OI,NESMU DARBA,MAN TAK VIENALGA..ES PAT VARETU SIKI UN SMALKI VINU DZIVI APRAKSTIT...nejau man vinu darbs jadara...visur vajagot pieradijumus un tad tik viss notiek LIKA DRUSKU PASMAIDIT,MES DZIVOJAM PEC LATVIJAS REPUBLIKAS KODEKSIEM TO REGULARI ATBILD SMILTENES POLICIJA......................

pirms 12 gadiem, 2008.07.26 09:06

Smiltene