Kalēju iela Smiltenē pārtop par vienvirziena ielu 4

Ceļa zīmes liecina, ka tagad Kalēju iela Smiltenē ir vienvirziena iela. Līdz šim transportlīdzekļi varēja pārvietoties abos virzienos, tagad - tikai no Gaujas ielas puses.

 

Smiltenes novada domes tehniskais direktors Uldis Rudzītis apstiprina iepriekš teikto. Dome saņēmusi Kalēju ielas iedzīvotāju kolektīvu vēstuli, kurā ierosināts uzlabot satiksmes drošību šajā ielā. Šaurajā ieliņā ir visai intensīva satiksme, kur mašīnām ir grūti izmainīties, nenobraucot ceļa malā. Līdz ar to gājējiem bieži vien nav kur sprukt.

 

U. Rudzītis teic, ka dome vienmēr iestājas par drošāku satiksmi. "Mēs nosūtījām vēstuli Latvijas Valsts ceļu Smiltenes nodaļai. Nonācām pie risinājuma par vienvirziena ielu. Tas ir pagaidu risinājums, jo peldbaseina būvniecības projekts (būvniecības darbi uz nenoteiktu laiku apstājušies - red.) paredz Kalēju ielā izbūvēt ietvi un ielu apgaismojumu," saka U. Rudzītis.

Komentāri 4

valnis

""U. Rudzītis teic, ka dome vienmēr iestājas par drošāku satiksmi."" smiekli nāk par tādu tekstu ! Dzirnavu un Vaļņu ielas ir kā tranzīta ielas kur pārvietojas tantiņas , bērni nav ne ietves ne atruma ierobežojumi !
Kā vienmēr tukšas runas domē un nespēja strādāt pilsētnieku labā!

pirms 11 gadiem, 2009.09.20 21:50

Elmers

"U. Rudzītis teic, ka dome vienmēr iestājas par drošāku satiksmi." - šis nu gan ir viens no murgainākajiem apgalvojumiem!

pirms 11 gadiem, 2009.09.20 23:23

Pilsētnieks

Tad jau Rudzīša kungam vajadzēja padomāt arī mazliet vairāk par ceļa zīmēm.Tagad "ķieģelis" iebāzts iekšā ielā un nezinātājiem uzpeld tad,kad esi jau iegriezis.Vai nebūtu cilvēcīgāk,ja,braucot no centra,pirms Kalēju ielas būtu zīmē "pagrieziens pa kreisi aizliegts",bet,braucot centra virzienā, pirms Kalēju ielas būtu novietota zīme "pagrieziens pa labi aizliegts"?Saprotu,ka Rudzīša kungam šis pasākums liekas par dārgu,bet var būt var normālai dzīvei noziedot no tām naudām,kuras nav izlietotas Atmodas un Blaumaņa ielu remontiem?Jeb tās stāv,lai kārtējo reizi atkal Atmodas ielu pārvērstu par NATO šķēršļu joslu jaunkareivjiem?Saku to tāpēc,ka jau tagad šo vietu policija pārvērš par medību lauku.Bet ziemā tagadējais rsinājums būs vieta piedzīvojumiem priekš iebraucējiem,kuri sadomās iegriezties Kalēju ielā tad,kad būs,braucot no centra, izmainījušies ar "fūri" vai busu,kas pilnīgi aizklāj redzamību,un,ieraugot zīmi, sāks pa apledojušo ielu stumties atpakaļ,bet pa Daugavas ielu uz leju nesīsies kartējais puņķainais "bembists",kuri Smiltenē sen jau brauc pēc saviem personīgajiem noteikumiem!.Nē,protams,ir jau iespēja braukt uz priekšu un bagātināt pussprāgušo valsts budžetu!

pirms 11 gadiem, 2009.09.22 10:58

laucinieks

Visi bembisti pilsētniek, nav vienādi ir arī audisti, opelisti Tev laikam ir, kas cits. Nu gan problēmu atradāt, svarīgākā iela pilsētā.......

pirms 11 gadiem, 2009.09.22 19:06

Smiltene