Koncerta skatītāji Smiltenē palīdz slimiem bērniem

Sestdien Smiltenē notikušā labdarības koncerta "Balta, balta tava sirds" apmeklētāji ziedoja pavisam 240 latus un 45 santīmus, lai palīdzētu slimiem bērniem.

 

 

Tas arī bija iepriekš plašsaziņas līdzekļos popularizētā koncerta mērķis - savākt naudu ģimenes ārstu ieteiktajiem smagi slimiem mazajiem pacientiem, kuriem nepieciešams atbalsts medikamentu un higiēnas preču iegādei. Otram iecerētajam nolūkam - palīdzībai Smiltenes skolu talantīgajiem bērniem - ziedojumus šoreiz neizlietos, lai nesadrumstalotu savākto naudu sīkās daļās.

 

Visvairāk - diviem bērniņiemSarakstā, kuru akcijas rīkotājai Latvijas Sarkanā Krusta (SK) Smiltenes nodaļai iesniedza pilsētā praktizējošie ģimenes ārsti, pavisam minēti 17 slimi bērni. SK Smiltenes nodaļas vadītāja Inguna Apsīte skaidro, ka dāvanu karti aptiekās 50 latu apmērā saņems divi bērniņi katrs, kuriem ģimenes ārsti uzrādījuši ļoti smagu diagnozi. Par to, kā sadalīt atlikušo summu, akcijas rīkotāji lems līdz rītdienai, apspriežoties ar ģimenes ārstiem. Papildu tam drīz atvērs Smiltenes tirdzniecības centrā novietoto SK ziedojumu kasti. Arī tajā samesto naudiņu izlietos, lai palīdzētu sirgstošiem bērniem.Šoreiz viņiem naudu ziedoja koncerta apmeklētāji pirms došanās Smiltenes kultūras un sporta centra zālē. Tur uzstājās Tautas deju ansamblis "Ieviņa", "Ieviņas" studija, Smiltenes mūzikas skolas pedagogi un audzēkņi.I. Apsīte jau iepriekš cerēja, ka ziedojumi būs dāsni.

 

Labestību akcijā uzdāvināt nevar "Mīlestību un labestību nevar uzdāvināt ne Ziemassvētkos, ne arī labdarības akcijā. Tā dzīvo cilvēkā pašā, un vai nu tā ir, vai arī viņas nekad nebūs. Šī labdarības akcija, kuru rīkojām, ir tiešs pierādījums tam, ka Smiltenē cilvēku sirdīs mīt abas šīs jūtas," priecājas SK Smiltenes nodaļas vadītāja. Rīkotāju vārdā viņa pateicas visiem ziedotājiem. Šo cilvēku atsaucība ir mudinājums līdzīgas labdarības akcijas rīkot arī turpmāk. Labdarības sarīkojumu šoreiz organizēja SK Smiltenes nodaļa, Smiltenes kultūras un sporta centrs, Smiltenes jauniešu dome un Smiltenes tehnikuma jauniešu SK organizācija. Koncerta apmeklētāja smilteniete Vaira Štolcere rosina līdzīgas labdarības akcijas rīkot arī turpmāk, jo individuāli ne vienmēr izdodas atrast cilvēku, kuram palīdzēt."Ja pasniegsi roku citiem, varbūt kāds to pasniegs arī tev, kad būs nepieciešama palīdzība. It sevišķi svarīgi tas ir tad, ja atbalstu vajag bērniem. Tikai man ir būtiski būt drošai, lai jebkurā akcijā nauda tiktu izlietota paredzētajam mērķim," saka V. Štolcere.

Smiltene