Kultūras dzīvi Smiltenē grib organizēt daudzi 8

Lielu atsaucību ieguvis Smiltenes novada domes izsludinātais konkurss uz novada kultūras darba organizatora amatu. Tajā pieteicās pavisam 14 pretendentu no Smiltenes, Valkas, Gulbenes novada, Jaunpiebalgas, Apes un citām vietām.

Uz otro kārtu izvirza divusNo viņiem uz pārrunām vērtēšanas komisija uzaicināja deviņus kandidātus, kuri atbilda konkursā izvirzītajām prasībām.

 

Tās ir: vismaz vidējā speciālā izglītība kultūras jomā un/vai augstākā izglītība; vismaz divu gadu darba pieredze kultūras jomā; valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī; vismaz divu svešvalodu zināšanas; labas vadītāja, organizatora un komunikācijas spējas; prasme strādāt ar datoru lietotāja līmenī.No deviņiem pretendentiem vērtēšanas komisija uz otro kārtu izvirzīja divus kandidātus atbilstoši viņiem piešķirto punktu skaitam.Gala vārds - deputātiem"Komisijai bija ļoti grūti vērtēt, jo bija daudz labu kandidātu. Sarunas ar viņiem izvērtās interesantas un radošas," atzīst komisijas priekšsēdētāja, novada domes priekšsēdētāja vietniece Ilze Vergina.Vēl vērtēšanas komisijā darbojās: domes izpilddirektors Kārlis Lapiņš, deputāti Aigars Dudelis, Kaspars Markss un Biruta Sorokina, domes Izglītības pārvaldes vadītājs Tālis Jaunzemis un Gulbenes novada galvenā speciāliste kultūras jomā Edīte Siļķēna.

Gala lēmumu aizklātā balsojumā pieņems novada deputāti. Abus kandidātus viņi uzklausīs domes sēdē 29. decembrī. "Ziemeļlatvija" informēs par viņu lēmumu.

Komentāri 8

inga

Ko daudz dos vismaz divas svešvalodas, vienas būs par maz kūltūras namā?

pirms 11 gadiem, 2009.12.22 16:59

...

vai tad Dudelim būs pa prātam ? Vēl tak varēja trešo svešvalodu paprasīt

pirms 11 gadiem, 2009.12.23 08:57

***

Spoki, gan! Nu tāpēc jau esam, tur, kur esam.
Kas tik vēl netiks izdomāts?!

pirms 11 gadiem, 2009.12.23 12:14

zz

Atkal izvirzīs, kādu no Cēsu rajona, piemēram no Jaunpiebalgas, kas ir Ilzes Verginas atbalstīta, otr kandidāts jau tikai acu mālēšanai.

pirms 11 gadiem, 2009.12.23 15:10

deputats

Pārsla Jansone- Jaunpiebalga, kā bija iepriekš pateikts

pirms 11 gadiem, 2009.12.29 17:26

uraaa... jaunpiebalgas sirsniigie pasaakumu nu buus pie mums. vareesim konkureet ar varinjiem:)

pirms 11 gadiem, 2009.12.29 18:32

Smiltene