Kur Smiltenē īsti paliek vēstules? 4

Ar "Ziemeļlatvijas" palīdzību Smiltenes iedzīvotāja no Raiņa ielas veiksmīgi saņēma sev adresētus rēķinus, ko Latvijas Pasts bija nogādājis pavisam citā vietā.

 

"Ziemeļlatvija" nebija vienaldzīga pret Rīgas ielas daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā nomestām vēstulēm, kuras adresētas Raiņa ielā dzīvojošajai Ivetai, un nogādāja tās īpašniecei.

 

"Man šī ir pirmā reize, kad nesaņemu sev adresētu sūtījumu. Šeit dzīvoju neilgi, tāpēc, kā bijis iepriekš nemāku teikt," izbrīnīta par notikušo ir Raiņa ielas iedzīvotāja.

 

Sieviete priecājas par to, ka viss beidzies veiksmīgi, jo sūtījums bija Unibankas un digitālās televīzijas VIASAT rēķini.

 

"Interesanti, ka brālis, kurš dzīvo šajā pašā mājā un kuram ir tāds pats uzvārds, vēstules saņem, bet es ne," prāto Iveta.

 

Lai noskaidrotu par Latvijas Pasta nevērību pret saviem klientiem, sazinājāmies ar Smiltenes atbalsta punkta pasta piegādes operatori Ingūnu Bārbali.

 

Viņa paskaidroja, ka vienu brīdī darbā bija pieņemta pastnieces aizvietotāja, kura pieļāva ne vienu vien kļūdu. Tomēr "Ziemeļlatvija" noskaidroja, ka datumā, kad Raiņa ielas iedzīvotājas sūtījums bija nomests pavisam citas ielas daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā, darbu veica pastniece Inese Sekale.

 

"Neredzu gan, ka kādreiz vēstules mētātos. Kļūdas pielaida aizvietotāja, kura darbu pastā vairs neturpina," saka pastniece, kurai šajā darbā strādā jau 16. gadu.

 

Zigrīdas tante no Rīgas ielas zināja stāstīt, ka arī viņai ir gadījies saņemt sūtījumu, kas adresēts Raiņa ielai. "Tas jau bija sen, bet tad šo vēstuli atdevu pastniecei," stāsta Zigrīda.

 

Ilggadējā Rīgas ielas iedzīvotāja stāsta, ka šī nav vienīgā reize, kad sūtījums tiek sajaukts.

 

Iedzīvotāji var nesatraukties, jo pastniece apsolīja, ka turpmāk pievērsīs īpašu vērību tam, lai Latvijas Pasta klienti savus sūtījumus saņemtu precīzi un laikā.

Komentāri 4

qqq

Smiltenes pasts ne vienu reizi vien ir pieļāvis kļūdas.Es neesu saņēmusi vēstules vismaz trīs reizes.Cilvēks izsūta vēstuli, bet es gaidu un nevaru sagaidīt.Vai arī manā paskastītē ir iemaldījušās citiem cilvēkiem domātās vēstules.Nu nav tas pasts uzdevumu augstumos.Kauns!

pirms 13 gadiem, 2008.04.17 14:38

niks

Laikam jau tas atkarīgas no pastnieka. Agrāk mums arī bija visādi, bet tagad, kad nominījās pastniece, viemēr viss OK.

pirms 13 gadiem, 2008.04.18 15:01

Beka

Es arī9 regulāri piestrādāju pa pastnieku izvadājot vēstules kas nav adresētas man!Varbūt pastnieku lasīt prasme jāpārbauda?

pirms 13 gadiem, 2008.04.19 12:25

Saulīte

"Nesitiet" pastu! Nav mums Smiltenē sliktu pastnieku, nav! Gadiem ilgi tur strādā entuziasti. Gadās kādreiz pa kļūmītei, bet vai tāpēc kopumā jāpārmet visai pasta darbībai?
Lielie kritizētāji - vai jūs nekad, nakad nekļūdaties?
Paldies visiem Smiltenes pastniekiem!! Arī pastā laipnas meitenes. Tā turpināt!

pirms 13 gadiem, 2008.04.28 10:42

Smiltene