Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lāčplēša dienā Smiltenē cildinās brīvas Latvijas karogu

Arī šogad, 11. novembrī, Smiltenē notiks svinīgi Lāčplēša dienai veltīti pasākumi. Šogad svētkos īpaši cildināsim brīvas Latvijas karogu un tos, kuri mums to izcīnījuši. Šinī dienā Jāņukalna estrādē tiks uzstādīts monumentāls Latvijas karogs. 


Plkst.18.00 visi ir mīļi aicināti uz svinīgu koncertu Smiltenes Evaņģēliski luteriskajā baznīcā, kura laikā arī tiks iesvētīts monumentālais Latvijas karogs, kas turpmāk plīvos Jāņukalnā. Koncertā piedalās: 

Ilze Dūmiņa-Kroja (ērģeles);

Ieva Ezeriete (soprāns);

Jānis Vilks (trompete);

kori “Lido” un “Lido studija” (diriģente Valda Sedola, koncertmeistare Ilze Megne);

jauktais koris “Vidzemīte” (diriģentes Dzidra Jēkabsone un Baiba Žēbina).

Karogu iesvētīs Smiltenes Ev.lut. baznīcas mācītājs Reinis Kulbergs.

Karogu baznīcā ienesīs Smiltenes jaunieši-deju kolektīva “Dadži” dalībnieki.


Pēc svinīgā koncerta iesvētītais karogs tiks nodots stipriem un patriotiskiem Smiltenes vīriem, kas devuši būtisku ieguldījumu un cīnījušies par Latvijas neatkarību. Viņi šo karogu nogādās līdz pacelšanas vietai Jāņukalnā. 

Ap plkst.19.00, ņemot līdzi savas lāpas, visi ir laipni aicināti pievienoties lāpu gājienam no Baznīcas laukuma uz Jāņukalnu, kur ap plkst.19.30 svinīgi tiks pacelts monumentālais Latvijas karogs. 

Pēc tā sekos došanās uz Brīvības cīņās kritušo karavīru pieminekli Smiltenes kapos, kur pieminēsim un teiksim paldies mūsu varoņiem, par godu un laimi redzēt plīvojam brīvas Latvijas karogu. 


Smiltenes pilsētas Kultūras centrs aicina Lāčplēša dienā ēku un māju logos iedegt svecītes, tā godinot mūsu kritušo brīvības cīnītāju piemiņu.

Smiltene