Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidros “Superģimeni” 5

Launkalnes pagasta zemnieku saimniecība “Ezerlejas” arī šovasar rīko pasākumu “Superģimene”, kurā noskaidros aktīvāko, sportiskāko un atraktīvāko ģimeni.


Šādas sacensības saimniecībā notiks otro gadu. Pērn galveno balvu - “Ezerleju” strausa olu - saņēma Augstkalnu ģimene no Smiltenes pagasta: mazā Airita un viņas vecāki Ligita un Ģirts.


Šovasar sacensības notiks svētdien, 14. jūlijā. Dalībnieku reģistrācija sāksies no pulksten 10, bet sacensībām starts tiks dots pulksten 11.

“Gaidām mazus un lielus dalībniekus, ar un bez ģimenēm, no tuvākas un tālākas apkārtnes. Ieejas biļete - labs garstāvoklis,” aicina “Ezerleju” saimniece Evita Jākobsone.


Arī šoreiz sacensībām tiks iznomātas atrakcijas. Dalībnieki sacentīsies orientējoši septiņos vai astoņos pārbaudījumos. Galvenais vērtēšanas kritērijs būs atraktivitāte, nevis uzrādītais laiks.


Katrā atrakcijā žūrija izvēlēsies vienu simpātiju balvas saņēmēju. Pati aktīvākā, sportiskākā un atraktīvā ģimene iegūs “Superģimenes” titulu un “Ezerleju” balvu.


Interesentiem pasākuma dienā būs arī iespēja apskatīt saimniecībā mītošos eksotiskos zvērus un putnus, un sarīkot pikniku.  

Komentāri 5

mamma

Laba ideja! Bet varbūt citreiz pasākumu var rīkot sastdienā vai svētdienas pēcpusdienā. Mēs ticam Dievam un svētdienās pa dienu apeklējam baznīcu, un zinu ka tādu ģimeņu nav maz.

pirms 7 gadiem, 2013.07.08 10:33

ohoho

Super!
Svētdiena ir tā diena, kad visa ģimene ir mājās un var apmeklēt pasākumu! Citādi bieži pasākumi notiek darba dienās un strādājošie vecāki netiek. Lai izdodas un uzvar foršākie!

pirms 7 gadiem, 2013.07.09 16:32

mammai

no rakstiem: "Dievs nemājo cilvēku rokām celtās ēkās, bet cilvēku sirdīs".
un vispār... pātaru vietā bērniem noteikti veselīgāk ir kopā ar vecākiem izskrieties jautrā pasākumā

pirms 7 gadiem, 2013.07.09 17:25

...

Tieši baznīcā var vistuvāk sastapties ar Dievu, tā ir Kristus miesa. Un ja tās nebūtu, nebutu arī ticības cilvēku sirdīs! Cilvēks jau nedzīvo no maizes vien, bet arī (pirmkārt) no no garīgām vērtībām - no Dieva žēastības. Novēlu veselību skrienot un ticību:)

pirms 7 gadiem, 2013.07.12 11:31

to ...

Baznīca ir Kristus miesa???
kristieši taču pie dievgalda ēd Kristus miesu un dzer Kristus asinis... kaut kā nežēlīgi un neloģiski sanāk. Un vai tiešām nevienam no jums nerodas jautājums - kāpēc??? Vai tāpēc, ka "domāšana ir vislielākais grēks", kā stāv rakstīts?
Iet visi kā aitu barā, kā gans norāda. Jo tur, augšā, lūk, gaida tie svētku galdi un dancāšana pa mūsu, neticīgo, galvām. Lai jums tur varen jautri klājas! :)

pirms 6 gadiem, 2013.07.19 09:43

Launkalnes pagasts