Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Silvā remontē piebraucamos ceļus un pagalmus

Ir sācies ielu seguma remonts Silvas ciematā, Launkalnes pagastā. Tur uzņēmums “Ceļinieks 2010” pēc Smiltenes novada domes pasūtījuma atjauno asfalta segumu piebraucamajiem ceļiem uz daudzdzīvokļu mājām un to iekšpagalmos.

Darbus no sava budžeta finansē Smiltenes novada dome. Kopējās izmaksas ir 29,5 tūkstoši latu, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli,  informē Launkalnes pagasta pārvaldes vadītājs Māris Lazdiņš.

Aptaujātie silvēnieši priecājas par to, ka ciemats kļūs sakoptāks, taču aicina pašvaldību neaizmirst par ietvi Silvā, kuras segums ir sliktā stāvoklī, - dažviet vispār pazaudējis asfalta segumu vietās, kur savulaik tika izbūvētas apakšzemes komunikācijas. Gājējiem rezultātā šobrīd ir jāiet pa dubļiem vai akmeņainu granti. 

Smiltenes novada dome plāno izstrādāt tehnisko projektu, lai perspektīvā  izbūvētu apgaismotu gājēju un velosipēdistu celiņu visā  garumā cauri Silvai un tālāk līdz robežai ar Smiltenes pilsētu.

Vairāk, arī to, cik reāli ir īstenot šādu projektu, lasiet laikrakstā “Ziemeļlatvija” piektdien, 23. augustā.

Launkalnes pagasts