Līdz ar koncertu Smiltenē aizsāksies labdarības akcija 9

Šo sestdien, pulksten 18.00 Smiltenes kultūras un sporta centrā notiks koncerts, kurā uzstāsies Gunāra Kalniņa vadītais gospeļu koris „GG Choir". Līdz ar šo koncertu sāksies labdarības akcija. Tās mērķis ir cēls - iepriecināt Smiltenes novada mazturīgās ģimenes.

 

Šo pasākumu organizē Smiltenes jauniešu dome kopā ar novada bāriņtiesu. „Pasākums notiks pirmās adventes noskaņās. Reizē ar koncertu sāksies labdarības akcija, kuras mērķis ir palīdzēt mazturīgajām ģimenēm, arī, kā jau katru gadu, janvārī brauksim pie Palsmanes speciālās internātpamatskolas un Ērģemes bērnunamā dzīvojošajiem bērniņiem," stāsta jauniešu domes prezidente Tīna Tilčika.

Smiltenes novada domes bāriņtiesas priekšsēdētāja Aurika Zīvere paskaidro, ka koncertā ieeja būs par ziedojumiem. Izlikta ziedojumu kaste, kurā savāktos līdzekļus pēc tam pārskaitīs novada domes ziedojumu kontā.

 

Par saziedotajiem līdzekļiem iegādāsies dāvanas Smiltenes novada maznodrošinātajām ģimenēm. Cik daudz ģimeņu iepriecinās Ziemassvētku laikā, vēl nav zināms. „Patlaban skaitlis vēl tiek precizēts ar sociālā dienesta darbiniekiem.

 

Pērn palīdzējām 150 cilvēkiem. Esmu arī izsūtījusi uzņēmējiem aicinājumu ziedot maznodrošinātajām ģimenēm. Tāpat arī visu decembri tirdzniecības centrā „Centrs" būs novietota kaste, kurā ikviens iedzīvotājs varēs sniegt savu artavu, atstājot dāvaniņu," stāsta A. Zīvere.

Komentāri 9

Ābols

Kā būtu, ja Bāriņtiesa nodarbotos vispirms ar saviem tiešajiem pienākumiem. Ar labdarību jau ir kas nodarbojas.

pirms 11 gadiem, 2009.11.24 14:57

tutū

Kā gan ziedotāji lai tic ka nesanāk kā ar labdarības pasākumā saziedotajiem līdzekļiem vasarā Jānkalna koncertā?

pirms 11 gadiem, 2009.11.24 16:50

Es parasti iesaistos saja akcija, ielieku davanu kaste Topaa. man liekas, ka televizija vel radija, ka benri sanem davanas,

pirms 11 gadiem, 2009.11.24 20:57

Jāaa

Drīz visa sabiedrība izdzīvos tikai no ziedojumiem. Bāriņtiesai tiešām jānodarbojas ar saviem tiešajiem pienākumiem, tad nevajadzēs tik daudz paļauties uz ziedojumiem. Šai ziedotāju āderei pievienoties ir visvieglāk, bez liekām pūlēm.
Visur, kur paskaties, - vai TV, vai IT, vai laikrakstos - visur priekšā - ZIEDOJIET!.
Tik daudz esmu ziedojis, bet..... nupat sāk pieriebties - goda vārds!

pirms 11 gadiem, 2009.11.25 09:40

?

Nekādi nevaru atrast, cikos plkst.?????????????

pirms 11 gadiem, 2009.11.25 12:19

Publikācijas autore

Pasākums sāksies pulksten 18.00.

pirms 11 gadiem, 2009.11.25 12:36

Smiltene