Lūdz domei iznomāt ar izpirkuma tiesībām Brantu pamatskolas ēku 6

Šodien, 16. decembrī, komiteju sēdēs strādā Smiltenes novada deputāti, izskatot jautājumus pirms lielās sēdes, kas notiks 29. decembrī. Finanšu un attīstības komitejā sprieda arī par šogad slēgtās Brantu pamatskolas ēkas iznomāšanu.

 

Novada dome saņēmusi Brantu pagasta iedzīvotāja Ivara Leiša iesniegumu ar lūgumu rast iespēju iznomāt viņam Brantu pamatskolas ēku ar izpirkuma tiesībām.

 

Citu piedāvājumu pagaidām navI. Leitis iesniegumā norāda, ka viņa mērķis ir objektā izveidot tūrisma un atpūtas centru: viesu namu un aktīvās pastaigas takas ar intereses objektiem. Iesniegumā I. Leitis arī sola izveidot trīs līdz piecas darba vietas, izmantojot vietējos resursus.

Smiltenes novada domes izpilddirektors Kārlis Lapiņš uzsver, ka galīgo lēmumu deputāti pieņems domes sēdē 29. decembrī. "Šis pagaidām ir vienīgais piedāvājums, ko dome saņēmusi par Brantu pamatskolas ēkas iznomāšanu," informē K. Lapiņš. Izpilddirektors piebilst, ka noma attiektos arī uz ēkai piegulošo zemi.

Brantu pagasta pārvaldē "Ziemeļlatvija" noskaidroja, ka I. Leitis tagad dzīvo Rīgā un nodarbojas ar uzņēmējdarbību.

Vēl Finanšu un attīstības komitejas sēdē deputāti spriedīs par pašvaldības investīciju projekta "Ūdenssaimniecības attīstība Bilskas pagasta Bilskas ciemā" iesniegumu Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējuma saņemšanai un par šā projekta tehniski ekonomiskā pamatojuma apstiprināšanu.

 

Izvērtē kultūru un sportuDeputāti arī izskatīs jautājumu par saistošo noteikumu "Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piešķiršanu" apstiprināšanu un par divu saistošo noteikumu precizēšanu: "Pasažieru pārvadājumu ar vieglajiem taksometriem licenzēšanas noteikumi" un "Par maksimālo braukšanas maksu (tarifu) pasažieru pārvadājumiem ar vieglajiem taksometriem Smiltenes novadā".

Finanšu komitejā arī spriedīs par Smiltenes novada būvvaldes maksas pakalpojumu apstiprināšanu un izskatīja iesniegumus par pirmpirkuma tiesībām, adrešu un nosaukumu piešķiršanu vai maiņu un citiem jautājumiem.

Kultūras, izglītības un sporta jautājumu komiteja šodien sēdē uzklausīs informāciju par profesionālo skolu optimizācijas projektu un deputāta Aigara Dudeļa ziņojumu par Smiltenes novada kultūras un sporta nozaru izvērtējumu.

Sēdē komiteja arī spriedīs par Smiltenes novada pedagoģiski medicīniskās komisijas izveidošanu un finanšu sadali izglītībai novadā 2010. gadā, kā arī izskatīja saņemtos iesniegumus.

Komentāri 6

Nu, nū

Spriedīs "pedagoģiski medicīniskās komisijas izveidošanu"
Vai tad vēl par maz to komisiju?!
Atkal vairos liekēžus, nevis attīstīs ražošanu!!

pirms 11 gadiem, 2009.12.16 11:07

Dūzis

Kāda ražošana, ka tik komisijā tukši parunāt un naudu saņemt.

pirms 11 gadiem, 2009.12.16 13:28

lauku pele

mjāā..interesanti, skolai ielika jaunus logus, jaunu jumtu un nu novadam vairs ēku nevajag, jāsāk iznomāt rīdziniekiem...viesu namus klapē ciet, bizness neiet, bet te kāds prāto dižpagastā izklaidi organizēt..nu kaut kas nerīmējas

pirms 11 gadiem, 2009.12.16 13:40

Kredīts

Būšot Akmens Vārtu filiāle "Flanelis" speciāli gaterzēniem.

pirms 11 gadiem, 2009.12.16 19:14

ilzīte

vai ta brantos nebūs to viesu namu pa daudz? ne viens vien smilytenietis tur lauku māju jau riktē par biznesa viesu namu? brantu centrā tak viena vieta jau top tūrismam. drīz jau cilvēkiem nebūs kur dzīvot un mācīties, jo visur būs viesu mājas un pareizas dzīvošanas komisijas. pē.

pirms 11 gadiem, 2009.12.17 12:11

oga

Viesu namiem bizness tak neiet . Varbut nauda nedaudz japamazgā ...

pirms 11 gadiem, 2009.12.17 17:21

Smiltene