Maijā atsāksies nūjošanas nodarbības

Jau vairākus gadus Smiltenes novada iedzīvotājiem ir iespēja apmeklēt bezmaksas nūjošanas nodarbības instruktora vadībā. Ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, 11. maijā Smiltenē atsāksies nūjošanas nodarbības. Nūjošanas instruktore Vineta Veismane nodarbību dalībniekiem palīdzēs gūt prieku un gandarījumu, kā arī daudzreiz lielāks ieguvums pēc nodarbību apmeklēšanas ir pareizas nūjošanas prasmju apgūšana.

“Galvenais ir motivācija, lai uzsāktu vai turpinātu veikt fiziskās aktivitātes un ja līdzās ir atbalstoši domubiedri, kas uzmundrina, tad saglabāt šo apņēmību kļūst vēl vieglāk. Lai sasniegtu katra individuālos mērķus – vēlamo efektu un labvēlīgu ietekmi uz veselību, jāatceras, ka nūjošana nav vienkārša pastaiga ar nūjām, kas palīdz līdzsvaram, bet tā ir jāveic pareizi, mērķtiecīgi un ar apzinātām kustībām. Nodarbības, kuras pulcējušas jau pastāvīgos nūjotājus, gaida aizvien jaunus nūjošanas entuziastus. Tiem, kam vēl nav savas nūjas, tiks nodrošināta iespēja tās saņemt,” stāsta Smiltenes novada Sociālā dienesta sociālā darbiniece Anita Šteinberga.

Nūjošanas nodarbības Smiltenē tiek organizētas projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā” ietvaros, tāpēc iedzīvotājiem tās būs bez maksas. Nūjošanas nodarbības notiks 11., 18. un 25. maijā pulksten 19. Tikšanās vieta Drandu ielas galā pie “Cērtenes pilskalna sarga” jeb koka skulptūras. Lai piedalītos nodarbībās, jāievēro vairāki nosacījumi: pirms nodarbības obligāti jāpierakstās pie nūjošanas instruktores, zvanot uz 26525276 vai rakstot “WhatsApp”.

A. Šteinberga aicina izvērtēt veselības stāvokli un neapmeklēt nodarbības, ja ir pamanīti kādi saslimšanas simptomi vai novērota slikta pašsajūta, kā arī iedzīvotājiem ar hroniskām slimībām izvērtēt nepieciešamību ierasties uz nodarbībām.

Smiltene