Mežā nolūkota Smiltenes Ziemassvētku egle

Vakar Smiltenes pilsētas domes pārstāvji devās uz mežu Launkalnes pagastā, lai nolūkotu, kura no tur noskatītajām eglēm decembrī rotās Smiltenes centru.

 

Smiltenes pilsētas domes ainavu arhitekte Laima Šmite - Ūdre informē, ka ir nolūkotas vairākas Ziemassvētku egles. "Kopā ar vedējiem skatīsimies, kuru egli no meža vieglāk transportēt uz Smilteni," saka ainavu arhitekte.

 

Tas notiks nākamajā nedēļā. Egles iedegšana plānota nākamo sestdien, 6. decembrī. Konkrētu laiku pasākuma rīkotāji vēl precizēs.

 

Egles iedegšanas svētkus "Saucam Ziemassvētkus" rīkos Smiltenes kultūras un sporta centrs sadarbībā ar Smiltenes Jauniešu domi (SJD).

 

"Palīdzēsim rīkot dažādas aktivitātes. Tāpat, kā pērn tirdzniecības centrā būs arī atrakcijas ģimenēm," saka SJD prezidente Inga Ērgle.

 

Vēl SJD aktīvākie jaunieši iesaistīsies ikgadējā labdarības kampaņā, lai vāktu dāvanas Palsmanes speciālās internātpamatskolas un Ērģemes bērnu nama audzēkņiem. I. Ērgle stāsta, ka pilsētas skolās tiks izliktas ziedojumu kastes, kurās skolēni varēs salikt savas dāvanas - dažādas mantas.

 

 

"Neizpaliks arī tradicionālā piparkūku cepšana. Janvārī dāvanas vedīsim uz Palsmani un Ērģemi," saka SJD prezidente.

Smiltene