Neapmierina dzirdamība kapu svētkos 1

Pēc aizvadītajiem Kapu svētkiem Smiltenē vairāki iedzīvotāji un pilsētas viesi pauž neapmierinātību par skaņas kvalitāti dievkalpojuma laikā.

 

"Apmeklējot Kapu svētkus pilsētas kapos jutos apbēdināta. Sēžot pie radinieku atdusas vietas Jaunajos kapos, nevarēja dzirdēt, ko runā mikrofonā. Mēs taču visi kopā vismaz reizi gadā gribam pasēdēt pie tuvinieku kapu kopas," sarūgtināta ir smilteniete Ārija Kurmīte.

 

Viņa cer, ka nākamajos Kapu svētkos tā nebūs, un dievkalpojumu varēs dzirdēt visā kapu teritorijā.

 

 

"Arī radiniekus tas pārsteidza. Vai tad tiešām vairs nav iespējams izvietot skaļruņus tā, lai cilvēki dzirdētu gan Jaunajos, gan Vecajos kapos. Mēs taču ziedojam naudu Kapu svētkos," saka pensionāre.

 

Pēteris Vilks, kurš vairākus gadus Kapu svētkos nodrošina vajadzīgo aparatūru, stāsta, ka nav nemaz tik vienkārši uzstādīt skaļruņus visā kapu teritorijā.

 

 

"Man nav tādas aparatūras, lai dievkalpojuma dzirdamību varētu nodrošināt visā teritorijā. Nekad tas nav atskaņots pilnīgi visos kapos. Lai ievilktu vadus, kuri nav stacionāri, ir milzīgs laika patēriņš un lieli finansiālie līdzekļi. Par to būtu jādomā pašvaldības pārstāvjiem," komentē P. Vilks.

 

Komentāri 1

Viedoklis

Vienmēr būs kāds, kurš nebūs dzirdējis. Kaut gan ieviešot dārgu tehniku un radio raidāmus signālus, varētu nodrošināt uztveri viesiem, pat caur dzirdes aparātiem :D
Pirms simts gadiem Kapusvētkos mācītājs centās aizbļaut cik tālu jaudāja un tālāk signālu nodrošināja pārbļāvēji...D:D:D

pirms 12 gadiem, 2008.07.24 14:23

Smiltene