No svētdienas skolas uz ledus halli 1

Smiltenes evaņģēliski luteriskās draudzes baznīcas svētdienas skolas skolēni, viņu vecāki un skolotāji pēc kopīgās lūgšanas agrā svētdienas rītā, ļāvās izpriecām uz ledus.

Šī ziema bijusi skopa ar sniegu un salu, tāpēc bērniem un pieaugušajiem par ziemas sporta veidiem jāsapņo, lai tie piepildītos.„Mūsu sapnis piepildījās, jo Smiltenes evaņģēliski luteriskās draudzes svētdienas skolas bērni, vecāki un skolotājas, devās uz Vidzemes Olimpisko centru slidot," stāsta svētdienas skolas skolnieka mamma Aija Gulbe.Kaut arī pasākums norisinājās agrā svētdienas rītā, atsaucība bijusi liela un neviens par agro celšanos nebēdājis. Daudziem no bērniem tā bija pirmā reize Olimpiskajā centrā un pat uz slidām.„Pirms slidošanas mums bija kopīga lūgšana, kuru vadīja mācītājs Normunds Celmiņš," saka A. Gulbe.Bērni uz ledus neiztika arī bez zilumiem un maziem sasitumiem, tomēr slidošanas iemaņas apgūtas ātri.„Mājup devāmies ar sarkaniem vaigiem un mūsu sirdis patiešām bija piepildītas ar pateicību Dievam. Par jauko atpūtu paldies pasākuma iniciatoriem un sponsoriem Jānim un Iritai Lauriem, kuri mūs iepriecināja," pateicās Aija Gulbe.

Komentāri 1

Mamma

Kur uztraukums un komentāri par šo draudzes pasākumu, kurā arī ir bērni? Kāpēc vairs nav jautājumu par to kas tiek lūgts atnest, lai kopā būšana būtu patīkamāka? Esam taču latvieši kam patīk esot kopā kaut ko pieēst pie tējas vai kafijas! Interesanti!

pirms 13 gadiem, 2008.03.13 13:43

Smiltene