Noraida skices Smiltenes novada ģerbonim un logo 3

Smiltenes novada dome līdz 1. martam pagarinās ideju konkursus par novada ģerboņa skiču izveidi un novada logo izstrādi.

 

Līdz šim konkursā par Smiltenes novada ģerboņa skiču izveidi iesniegti astoņi darbi, viens no tiem - pēc konkursa nolikumā noteiktā termiņa, bet konkursā par novada logo izstrādi - pieci darbi.

Pirmdien noteiktajā termiņā iesniegtos darbus vērtēja konkursa komisija. "Komisija pēc darbu izskatīšanas un izvērtēšanas un nopietnām diskusijām apsprieda rezultātus un secināja, ka neviens no konkursā iesniegtajiem darbiem nav īsti piemērots kā Smiltenes novada ģerbonis un logo," skaidro Smiltenes novada tūrisma informācijas centra vadītāja Sanda Akmentiņa.

Komisija nolēma noraidīt visus piedāvājumus un izsludināt jaunus Smiltenes novada simbolikas izveides konkursus.

"Faktiski pagarinām darbu iesniegšanas termiņu līdz 1. martam," informē Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Ainārs Mežulis. Viņš strādā arī minētā konkursa vērtēšanas komisijā.

Līdzšinējo konkursa nolikumu pašvaldība nedaudz mainīs, nosakot, ka par skiču pamatu nedrīkst izmantot Smiltenes pilsētas simboliku. Ir jādomā jauni varianti, kas raksturotu Smiltenes novadu un veicinātu tā atpazīstamību.

 

"Daudzu iesniegto skiču pamatā bija stilizēts Smiltenes pilsētas ģerbonis, taču mēs gaidām jaunas idejas," piebilst A. Mežulis.Publiskās apskates laikā par ģerboņa skiču variantiem balsoja 39 cilvēki, par logo skiču variantiem - 33.

Komentāri 3

Maz gan balsoja, jo uz domi iet nevienam negribējās, bet citur apskatīt nevarēja.

pirms 10 gadiem, 2010.01.21 16:18

.

ielieciet konkursa nolikumu vairakas vietas Lielajaa top vai saucajamaa C-centraa.
visi pieteiksies ziimeet un balsot!

pirms 10 gadiem, 2010.01.21 20:31

Nabaga Smiltene turies

Laikam neviens negrib sevi pazemot iesniedzot darbus melos pagrimušai novada domei.

pirms 10 gadiem, 2010.01.24 15:44

Smiltene