Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darbojas slidotava pie Palsmanes pamatskolas 1

Sākot no aizvadītās svētdienas, jaunajā sezonā atvērta slidotava pie Palsmanes pamatskolas sporta laukuma.
Ledus uzliešanu arī šoziem brīvprātīgi uzņēmās palsmanieši Jānis Pērle seniors un Jānis Pērle juniors.  Slidotavu uzrauga Palsmanes pamatskola,  ļaujot tur slidot vai spēlēt hokeju ikvienam, kurš vēlas. Vakaros pie slidotavas ir mākslīgais apgaismojums, un cilvēki sporto  līdz vēlam vakaram.

Pagaidām skola nav ieviesusi grafiku, kad slidotavu dienas laikā izmanto jaunāko klašu skolēni un kad - vecākās klases. “Sākumā visi ir draudzīgi. Laiku noteiksim vēlāk, ja vajadzēs,” saka Palsmanes pamatskolas direktore Dace Pērle.

Sporta jomā Palsmanes pamatskolā ir vēl kāds jaunums. Pašvaldības transports pirmdienās un trešdienās aizved 12 skolniekus vecumā no 3. līdz 6. klasei uz basketbola treniņiem Variņu pamatskolas sporta zālē.

Komentāri 1

Palsmanes pagasts