Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Palsmanē: Atklās tūrisma objektu

Šo sestdien, 7. septembrī, Palsmanē atklās dabas izziņas un piedzīvojumu taku. Svētkos gaidīts ikviens interesents, aicina dabas takas izveides iniciators, palsmanietis Jānis Pērle. Komandas varēs piedalīties piedzīvojumu sacensībās, parādot savu veiklību, atjautību un erudīciju.

Taku svinīgi atklās pulksten 10. Pirms tam jātiekas Palsmanes centrā pie kultūras nama.

No pulksten 10.30 līdz 11.30 varēs doties pastaigā pa taku “gidu” pavadībā. No pulksten 11.30 līdz 12.00 notiks dalībnieku reģistrācija piedzīvojumu sacensībām. Komandā jābūt četriem līdz pieciem cilvēkiem. Lai veiktu visus uzdevumus, jārēķinās, ka nāksies nosmērēties un saslapināties, brīdina organizatori.

Sacensības sāksies pulksten 12 un ilgs divas stundas. Dalībnieku apbalvošana un cienāšana ar karstu zupu un pīrādziņiem notiks pļavā, Palsas upes krastā, pie “Bišuleju” mājām.

Taka tapusi, pateicoties biedrībai “Palsmanes pieaugušo tālākizglītības atbalsta centrs”.

Palsmanes pagasts