Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stipro Līgu un Jāņu skrējiens Palsmanē 4

Līgo svētku priekšvakarā 22. jūnijā Palsmanē norisinājās „Stipro Līgu un Jāņu skrējiens”. Spītējot uzmācīgajam lietum, pasākums pulcēja necerēti kuplu skaitu dalībnieku un līdzjutēju. 

Distancē kopumā devās 17 komandas, trīs dažādās spēka klasēs: dāmu „Līga un Līga”, jauktā „Līga un Jānis” un kungu – „Jānis un Jānis”. Stiprs ne vienmēr nozīmē stipras kājas vai rokas, tādēļ šajā stipro skrējienā bez dūņu, dubļu, ūdens un riepu šķēršļu pārvarēšanas, dalībniekiem nācās arī  „paasināt” prātu un atmiņu, jo distancē bija iekļauti arī orientēšanās elementi. 

Kopējais mērojamās distances garums bija ap 6 km, kuru pieveica visas komandas. Īpaši jāmin fakts, ka stipro skrējienu veiksmīgi izturēja arī jaunākā sacensību dalībniece 6 gadus jaunā Elīza, dodoties trasē kopā ar savu tēti. 

Pie uzvaras kausiem sīvā konkurencē tika:Spēka klasē „Līga un Līga”- komanda „Candy crash” Līga Zālīte un Ravita Bitniece;Spēka klasē „Līga un Jānis” – komanda „Ar putniem” Agnese Ozola un Juris Nīmants;Spēka klasē „Jānis un Jānis” – komanda „Kņopēni” Jānis Cērcins un Dāvis Sprancmanis.

Liels paldies par atbalstu Palsmanes pagasta pārvaldei, kā arī īpašs paldies daudzajiem palīgiem, kas nodrošināja veiksmīgu pasākuma norisi! FOTO: Una Kalnīte

Komentāri 4

zīlīte

Tāds prieks, ka Palsmanē kaut kas tik foršs beidzot notiek. Super, uz priekšu! Liels paldies rīkotājiem :)

pirms 5 gadiem, 2014.06.26 17:38

Rudzupuķes

Mums viennozīmīgi patika, labs piemērs, ko citiem pasākt ar savu brīvo laiku. Prieks un Paldies! :)

pirms 5 gadiem, 2014.06.28 13:44

eh

Vai tikpar Ļaļļu nebija stiprāks "vanadziņš" vai "izrubenis":)Bet protams-pozitīvs pasākums:)

pirms 4 gadiem, 2015.06.25 22:33

Palsmanes pagasts