Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzsākta Palsmanes luterāņu baznīcas arhitektoniski mākslinieciskā inventarizācija

Palsmanes evaņģēliski luteriskā draudze īsteno projektu „Palsmanes luterāņu baznīcas arhitektoniski mākslinieciskā inventarizācija”. Projekta mērķis ir veikt arhitektoniski māksliniecisko inventarizāciju Palsmanes luterāņu baznīcai, lai vēlāk varētu uzsākt nepieciešamos darbus ēkas saglabāšanai, portālu ziemellatvija.lv informē Smiltenes novada attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja Lita Kalniņa.

Saskaņā ar Ministru Kabineta noteikumiem Nr.474 pirms kultūras pieminekļa restaurācijas vai rekonstrukcijas projekta izstrādes nepieciešams veikt kultūrvēsturisko izpēti un inventarizāciju. 2016.gada janvāri Palsmanes evaņģēliski luteriskā draudze noslēdza līgumu ar SIA „Arhitekta L.Šmita darbnīca” par arhitektoniski mākslinieciskās izpētes veikšanu.

Projekta kopējās izmaksas ir 2154, 77 EUR (divi tūkstoši viens simts piecdesmit četri eiro un 77 centi). Projekta realizācija kļuva iespējama piesaistot Valsts Kultūrkapitāla fonda līdzfinansējumu Kultūras mantojuma nozares projektu konkursā, kur projekts guva atbalstu un fonds piešķīra finansējumu 1500,00 (viens tūkstotis pieci simti eiro un 00 centi) apmērā. 

Tāpat projekta atbalstu draudze ieguva Smiltenes novada domes rīkotajā 2015.gada projektu līdzfinansēšanas konkursā. Konkursa komisija izvērtēja līdzfinansējuma pieteikumu un nolēma piešķirt 646,43 EUR (seši simti četrdesmit seši eiro un 43 centi) projekta īstenošanai. Palsmanes evaņģēliski luteriskās draudzes līdzfinansējums ir 8,34 EUR (astoņi eiro un 34 centi).

Projektu plānots īstenot līdz 2016.gada 30.jūnijam.

Palsmanes pagasts