Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasniegs Smiltenes novada domes apbalvojumus

2016.gada 26.oktobrī Smiltenes novada domes sēdē deputāti lēma par Smiltenes novada domes apbalvojumu piešķiršanu novada iedzīvotāju izvirzītajiem kandidātiem. Šogad 18.novembrī Latvijas proklamēšanas 98. gadadienai veltītajā pasākumā tiks pasniegti 15 pašvaldības apbalvojumi novada iedzīvotājiem, amatiermākslas kolektīvam un uzņēmumam, kuri ar savu darbu un sasniegumiem ir devuši nozīmīgu ieguldījumu novada attīstībā un popularizēšanā Latvijā un pasaulē.

Sekojot iepriekšējā gada tradīcijai, lai apzinātu aktīvākos un darbīgākos cilvēkus novadā, novērtētu viņu sasniegumus un ieguldījumu novada attīstībā un popularizēšanā, Smiltenes novada dome aicināja līdz 17.oktobrim valsts un pašvaldības iestādes, novada uzņēmumus, nevalstiskās organizācijas un iedzīvotājus izvirzīt savus kandidātus nominācijām  "Smiltenes novada Goda cilvēks" un Gada balvas – “Izglītībā”, “Kultūrā”, “Sportā”, “Tūrismā”, “Tautsaimniecībā”, “Veselības aizsardzībā un sociālajā aprūpē”, “Sabiedriskajā darbībā”. Kopā tika saņemti  iesniegumi par 25 kandidātu izvirzīšanu apbalvojumiem. 

Smiltenes novada dome lēma augstāko pašvaldības apbalvojumu „Smiltenes novada Goda cilvēks” pasniegt AS “Latvijas valsts meži”  Silvas meža iecirkņa vadītājam Normundam Vīksnam. “Gada balva Izglītībā”   pasniegt Palsmanes pamatskolas direktorei Dacei Pērlei, “Gada balva Kultūrā”  pasniegt Smiltenes Tautas teātrim, “Gada balva Sportā” - sportistei, Riodežaneiro Paraolimpisko spēļu dalībniecei Ievai Mellei,  “Gada balva Tautsaimniecībā”   - Ivetai Purmalei un šūšanas salonam IK “Iveta Purmale”, “Gada balva Tūrismā” - dzirkstošo bērzu sulu “Birzī” ražotnes (SIA ”Kainaiži”) saimniekam Ervinam Labanovskim, “Gada balva Sabiedriskajā darbībā”  pasniegt biedrības “Abulas lauku partnerība”  valdes priekšsēdētājai Svetlanai Rozītei, savukārt “Gada balva Veselības aizsardzībā un sociālajā aprūpē”  pasniegt aptiekas “Inta” vadītājai un farmaceitei Intai Papiņai.

Smiltenes novada dome lēma arī par “ Goda raksts” un “Pateicības raksts” piešķiršanu. Goda rakstu, kuru piešķir par nopelniem un ieguldījumu tautsaimniecībā, veselības aizsardzībā, kultūrā, izglītībā, zinātnē, sociālajā aprūpē, uzņēmējdarbībā, sportā un sabiedriskajā darbā, šogad pasniegs Smiltenes novada bāriņtiesas loceklei Marinai Einbergai, ilggadīgai Grundzāles kultūras kluba vadītājai un amatierteātra aktrisei Aijai Freimanei, ziedu veikala “Lotoss” īpašniecei, floristei Inesei Brūvelei, Smiltenes pilsētas Kultūras centra Kinozāles kinooperatoram Gunāram Liedagam, Smiltenes tehnikuma veterināro priekšmetu skolotājai, veterinārstei Rudītei Bentai, Smiltenes televīzijas žurnālistei un video operatoram Evitai un Jānim Ūdriem, Palsmanes pamatskolas 6.klases skolēnam, talantīgam dambretistam Kristeram Lapiņam, Smiltenes jauniešu kora “Lido” diriģentei Valdai Sedolai un koncertmeistarei Ilzei Megnei.

Savukārt Smiltenes novada domes pateicības rakstus par godprātīgu darbu, aktīvu dalību pašvaldības rīkotajos pasākumos, par ieguldījumu izglītībā, kultūrā, tautsaimniecībā, sabiedriskajā darbā un par sadarbību ar Smiltenes novada domi pasniegs Smiltenes tehnikuma viesnīcu servisa skolotājai un viesnīcas "Kalna ligzda" vadītājai Maijai Jančevskai un ilggadējai Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra vadītājai Sanda Veismane. 

 Aicinām uz svinīgo pasākumu, lai kopā godinātu mūsu novada cilvēkus! Par Latvijas proklamēšanas 98. gadadienai veltīto pasākumu informācija sekos. 

Informācijai:

Apbalvojums “Smiltenes novada Goda cilvēks” - tiek pasniegts par sevišķiem nopelniem Smiltenes novada labā, kas var izpausties valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes vai saimnieciskajā un citā darbā. Par nopelniem uzskatāms gan izcils darbs, gan ilgstoša, priekšzīmīga un panākumiem bagāta darbība.

 

„Gada balva Izglītībā”  - par sasniegumiem pedagoģiskajā darbā, izciliem sasniegumiem mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos, par novada vārda popularizēšanu valstī, pasaulē.

“ Gada balva Kultūrā” - par aktīvu radošu darbību, par ieguldījumu novada popularizēšanā valstī un pasaulē;

“Gada balva Sportā - par izciliem sasniegumiem un novada vārda popularizēšanu pasaulē.

“Gada balva Tautsaimniecībā”  - par ieguldījumu novada iedzīvotāju labklājības nodrošināšanā, novada uzņēmumu un infrastruktūras attīstībā.

“ Gada balva Veselības aizsardzībā un sociālajā aprūpē”  - par ieguldīto darbu novada iedzīvotāju sociālās labklājības nodrošināšanā un veselības aprūpē.

“ Gada balva Sabiedriskajā darbībā”  - par aktīvu sabiedrisko darbību un ieguldījumu novada vārda popularizēšanā valstī un pasaulē.

“ Gada balva Tūrismā”  - par aktīvu radošu darbību, par ieguldījumu novada popularizēšanā valstī un pasaulē.


Smiltene