Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldība piedāvā zemes gabalu nomas iespēju ar apbūves tiesībām

Šobrīd Smiltenes novada pašvaldība izsludinājusi pieteikšanos uz nomas tiesību izsolēm divu veidu zemes gabaliem – lauksaimniecībā izmantojamiem un apbūvējamiem. Izsolei tiek piedāvāti desmit nekustamie īpašumi izmantošanai lauksaimniecībā un astoņi īpašumi ar apbūves tiesībām. Iznomājamo zemes gabalu ar apbūves tiesībām platības ir no 0,1841 ha līdz 0,3102 ha.

Launkalnes pagasta pārvaldes vadītājs Māris Lazdiņš norāda, ka nekustamie īpašumi ar apbūves tiesībām tiek iznomāti Launkalnes pagastā - virzienā no Launkalnes uz Rauziņu aiz ciemata “Launkalne” zīmes kreisajā pusē. 

“Šī ir pašvaldības dotā iespēja Smiltenes novada iedzīvotājiem uzcelt savu māju mierīgā lauku teritorijā. Ņemot vērā dzīvojamā fonda deficītu Smiltenes novadā, pašvaldība ir veikusi zemes gabalu uzmērīšanu un sadalīšanu, lai ģimenes varētu uzsākt privātmāju celtniecību,” saka Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Gints Kukainis.

Būtiski, ka šoreiz izsolei nav reģistrācijas maksas, lai izsole būtu atvērta ikvienam iedzīvotājam, kurš vēlas pieteikties un celt savu māju Smiltenes novadā.

Ar izsoles noteikumiem un zemes gabalu plāniem var iepazīties pašvaldības mājas lapā http://www.smiltene.lv/izsoles, Smiltenes novada domē pie kancelejas sekretāres, Nekustamo īpašumu nodaļā, kā arī Launkalnes pagasta pārvaldē. 

Pieteikšanās izsolei līdz 2016.gada 5.maijam.


Smiltene