Pateicas par darbu pusgadsimta garumā

Piektdien, 30. aprīlī, pēdējā darba diena pašvaldības kapitālsabiedrībā “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” bija ilggadējam traumatologam Viktoram Vilkam un medicīnas māsai Marutai Vilkai.

Par to “Ziemeļlatvija” uzzināja no saviem lasītājiem ar lūgumu informēt sabiedrību, lai pacienti vēl pagūtu pateikt paldies mediķiem par daudzus gadu desmitus ilgo darbu.

“Kādā tur pelnītā atpūtā? Aizejam garākā atvaļinājumā,” “Ziemeļlatvijas” uzrunāts, atsmej dakteris Viktors Vilks.

Šovasar apritētu 49 gadi, kopš Viktors Vilks uzsāka savu ārsta praksi. Viņa dzīvesbiedre Maruta medicīnā strādājusi nedaudz  ilgāk, šis ir jau 56. gads.  

SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” kolektīvs ir lepns, ka turpat pusgadsimtu savas dzīves Maruta un Viktors Vilki ir atdevuši slimnīcai. “Ir aizvadīts ļoti bagāts un radošs darba mūžs, atstājot katrā pacientā un kolēģī neizdzēšamas pēdas. Humors, korektums, sirds gudrība un kārtība visās lietās – tās ir īpašības, kas raksturo šos mediķus. Mums ir prieks un lepnums būt viņu kolēģiem,” tāds ir iestādes kolektīva vēstījums “Ziemeļlatvijai”, raksturojot Marutu un Viktoru Vilkus.

Jau rakstījām, ka 2019. gadā abi mediķi saņēma Smiltenes novada domes augstāko pašvaldības apbalvojumu “Smiltenes novada Goda cilvēks” kā abu darba novērtējumu. Apbalvojuma piešķiršanas motivācijā norādīts, ka  Marutu Vilku SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” kolektīvs raksturo kā ieturētu, precīzu, punktuālu, korektu, kārtīgu un atbildīgu, kā arī izpalīdzīgu, laipnu, iejūtīgu, salīdzinot viņu kā medicīnas māsu etalonu, bet ārstu Viktoru Vilku – kā atbildīgu, zinošu, precīzu, korektu, stingru, bet ar lielisku humora izjūtu,  kurš nekad neatteiks palīdzību kolēģiem un ir ļoti iecienīts ārsts arī pacientu vidū. Viktors Vilks visu savu darba mūžu veltījis ķirurģijai, traumatoloģijai. 

SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” valdes loceklis Didzis Lūkins informē, ka ir uzrunāts  cits traumatologs, kurš turpmāk pieņemtu pacientus Smiltenes poliklīnikā, bet, kamēr nav rakstiski noslēgts darba līgums, ārsta vārdu nenosauc. Ir plānots, ka speciālists darbu SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” varētu uzsākt maijā

Smiltene