Pazudušiem vai noklīdušiem mīluļiem mājas piedāvā daudzi cilvēki

23. janvāra "Ziemeļlatvijas" numurā rakstījām, ka vairākas dienas mazs suņu puika klīda pa Smiltenes ielām. Uz laiku, kad mīlulim atradīs saimniekus, tas mitinājās pie kādas skolotājas. Īstie saimnieki sunītim tā arī neatradās, toties interesi par mazo mīluli izrādīja daudzi citi.

 

Smiltenes Centra vidusskolas sākumskolas skolotāja Baiba Norkus, uzzinot, ka veikala "Maxima" apkārtnē klaiņo aptuveni četrus mēnešus vecs taksītis, nevarēja palikt vienaldzīga. Viņa paņēmusi pie sevis aptuveni četrus mēnešus veco taksi cerībā, ka atradīsies suņa īstie saimnieki. Bet tā nenotika.

 

"Pēc publikācijas zvanīja ļoti daudzi cilvēki. Viņi visi vēlējās audzināt suņuku, bet neviens no viņiem nebija dzīvnieka iepriekšējais saimnieks. Tagad taksītis dzīvos Trikātas pagastā. Jaunie saimnieki viņu sola izaudzināt par medību suni," stāsta B. Norkus.

 

Pēc 23. janvāra raksta par pilsētas ielās klīstošo suņu puiku uz Smiltenes biroju piezvanīja Bilskas pagasta iedzīvotājs Jānis Runska. Viņš ar kundzi vēlējās kādu mazu sunīti, jo pirms jaunā gada uz citiem medību laukiem bija devies viņu iepriekšējais mājas sargs. "Gribēju uzzināt, vai tam sunītim saimnieki atradušies. Mēs labprāt ar kundzi viņu paņemtu," telefona klausulē teica pensionārs.

 

Bilskas pagasta iedzīvotājs, izdzirdot, ka suns jau paņemts, nedaudz noskuma. "Ar kundzi šādus rakstus par dzīvniekiem lasām regulāri, jo tie mums patīk. Tādiem rakstiem ir jābūt biežāk. Patīkami uzzināt, kā klājas tiem dzīvniekiem, kuri atraduši saimniekus. Pa televizoru arī skatāmies ko līdzīgu," saka bilskēnietis.

 

 

 Viņš mazliet apskauž cilvēkus, kuri paspējuši piezvanīt laikus un ieguvuši jaunu mājas mīluli. "Avīzes laukos pienes tikai pusdienlaikā vai pēcpusdienā. Tāpēc jau nepagūstam piezvanīt," saka vīrietis.Ikviens no jums savus ierosinājumus un stāstus par nelaimē nokļuvušiem vai pamestiem dzīvniekiem var sūtīt uz [email protected] vai zvanīt - 64720250.

Smiltene