Pensionāre laimē naudu “Zelta drudzī” 1

Smiltenes pagasta pensionāre Ilga Alksne ir priecīga, - veiksmes spēlē "Zelta drudzis" aizvadītajā sestdienā viņa laimēja 1200 latu, par ko tagad varēs pirkt ikdienā vajadzīgos medikamentus.

 

Tikai viens bumbiņas metiens smiltenietei pietrūka, lai izspēlētu superdžekpotu - 20 tūkstošus latu. Veiksmes spēles nosacījumi ir tādi, ka trešajā spēlē dalībnieks iegūst to laimestu, kurš uzrādīts iepretim lādītei, kurā iekrīt divas bumbiņas.

 

LNT translētajā spēlē "Zelta drudzis" ne vienam vien skatītājam elpa aizrāvās, redzot, ka I. Alksne jau pirmo bumbiņu iemeta iepretim 20 tūkstošu latu lādītei.

 

"Visa ģimene to uzņēmām ar ovācijām un turējām īkšķus, lai Ilga iemestu otrreiz. Pat aizmirsām, ka uz pannas virtuvē cepās kartupeļi," stāsta smilteniete, kura par I. Alksnes līdzdalību "Zelta drudzī" pastāstīja "Ziemeļlatvijai".

 

Taču I. Alksnes mestā bumbiņa divreiz iekrita iepretim 1200 latiem. Pēc nodokļu atvilkuma no šīs summas viņa saņemšot 900 latu, stāsta pati veiksminiece.

 

Veiksmes spēlē pensionāre nolēma piedalīties, cerot uz naudu zāļu iegādei. "Ar manu pensiju zālēm nepietiek, jo katru mēnesi tām vajag 150 latus. Tad sāku domāt, ko darīt, jo dzīvot vēl gribu. Televizorā rādīja "Zelta drudzi", un nolēmu pieteikties, kaut gan nekad agrāk loterijās nebija laimējies," atzīst I. Alksne.

 

Lai piedalītos veiksmes spēlē, pensionāre uz "Zelta drudža" tālruņa numuru zvanīja septiņas reizes, līdz viņas dalībnieka numurs laimēja. "Tas vēl bija ātri. Esmu dzirdējusi, ka ir cilvēki, kuri zvana pat 100 līdz 200 reižu," stāsta I. Alksne.

 

Viņa pat neesot ticējusi, ka tiks spēlēt, un, saņemot tālruņa zvanu ar uzaicinājumu braukt uz spēli Rīgā, bija ļoti pārsteigta. Spēles organizatori Ilgu sazvanīja tikai trešajā dienā, jo tādu zvanu viņa negaidīja un rosījās pa dārzu un pagalmu.

 

Ikdienā Ilgas Alksnes vaļasprieki ir darbs dārzā un mājās Smiltenes pagasta "Celmiņos". Pensionāre sūrojas par bedraino ceļu uz viņas mājām un cer, ka to salabot palīdzēs pagasta pašvaldība. Smiltenes pagasta padomē "Ziemeļlatvija" uzzināja, ka tas nav pašvaldības ceļš, bet māju koplietošanas ceļš.

Komentāri 1

paverojot ZD spriežu, ka pārsvarā tur piedalās tikai penši.

pirms 12 gadiem, 2008.08.18 21:21

Smiltene