Piedalies aptaujā un izsaki savu viedokli par Smiltenes novada pašvaldības darbu 4

Cienījamie Smiltenes novada iedzīvotāji, Smiltenes novada domei ir svarīga Jūsu aktīva līdzdalība, lai kopīgi plānotu novada attīstību, tāpēc aicinām ikvienu no 2014.gada 20.janvāra līdz 18.februārim  piedalīties ikgadējā iedzīvotāju aptaujā, kuras mērķis ir noskaidrot viedokli par pašvaldības darbu un sekmēt iedzīvotāju līdzdalību Smiltenes novada attīstības programmas 2012.-2018.gadam īstenošanā.

Aptaujā ir ietverti jautājumi, kur aicinām novērtēt dažādu tehnisko infrastruktūru (piem. par ielu/ceļu infrastruktūru, ielu apgaismojumu, tūrisma un publisko teritoriju infrastruktūru, atkritumu apsaimniekošanu, namu apsaimniekošanu u.c.) un iedzīvotāju dzīves vides (izglītības, kultūras, sporta, sabiedriskās kārtības u.c.) pakalpojumu pieejamību un kvalitāti pilsētā un pagastos, un to kā tie ir mainījušies pēdējā gada ietvaros. Kā arī vēlamies noskaidrot iedzīvotāju viedokli par svarīgākiem darbiem, kas pašvaldībai ir jāpaveic 2014.gadā pilsētā un pagastos. 


Anketu aicinām aizpildīt elektroniski, savukārt drukātā veidā tās būs pieejamas Smiltenes novada domē, Tūrisma informācijas centrā, pagastu pārvaldēs un citās pašvaldības iestādēs. Aptauja tiek organizēta jau otro gadu un tā ir anonīma. Iegūtie rezultāti tiks izmantoti un publicēti apkopotā veidā. 

APTAUJAS ANKETU AIZPILDIET ŠEIT!  

Piedalies un veidosim Smiltenes novada attīstību kopā!

Komentāri 4

lalala

Šitādu vajadzēja Strenčos, bet tiem jau ir bail.

pirms 6 gadiem, 2014.01.21 17:51

to lalala

Strenčos jau tāda aptauja bija pirms pāris gadiem. Ja esi krutais uzbraucējs, tad vispirms noskaidro faktus!

pirms 6 gadiem, 2014.01.21 20:38

...

Fakts ir tāds, ka katrs, kurš pat nedaudz iepīkstas pret Dieva vietnieka Strenčos - Pētersona viedokli, tūlīt tiek nolīdzināts līdz ar zemi un uztaisīts par nelieti, nodevēju, Strenču ienaidnieku un vienkārši nenormālu. Tāds ir fakts, dārgumiņ, to lalala!

pirms 6 gadiem, 2014.01.21 20:55

///

Neesmu Pētersona fans, drīzāk otrādi, bet sabāzt vienā naida maisā visas pašvaldības darbinieku veikto, ir mazākais, negodīgi.

pirms 6 gadiem, 2014.01.21 21:27

Smiltene