Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedalies aptaujā un izsaki viedokli par Smiltenes novada pašvaldības darbu!

Cienījamie Smiltenes novada iedzīvotāji, Smiltenes novada domei ir svarīga jūsu aktīva līdzdalība, lai kopīgi plānotu novada attīstību, tāpēc aicinām no 2016.gada 8.februāra līdz 29.februārim piedalīties ikgadējā iedzīvotāju aptaujā, kuras mērķis ir noskaidrot viedokli par pašvaldības darbu aizvadītājā gadā un sekmēt iedzīvotāju līdzdalību Smiltenes novada attīstības programmas 2012.-2018.gadam īstenošanā.

Aptaujā ir ietverti jautājumi, kur aicinām novērtēt dažādu tehnisko infrastruktūru (piemēram, par ielu/ceļu, ielu apgaismojumu, tūrisma un publisko teritoriju infrastruktūru, atkritumu apsaimniekošanu, namu apsaimniekošanu u.c.) un iedzīvotāju dzīves vides (izglītības, kultūras, sporta, sabiedriskās kārtības u.c.) pakalpojumu pieejamību un kvalitāti pilsētā un pagastos, un kā tie mainījušies pēdējā gada laikā. Vēlamies arī noskaidrot iedzīvotāju viedokli par svarīgākajiem darbiem, kas pašvaldībai ir jāveic 2016.gadā pilsētā un pagastos.

Anketu aicinām aizpildīt elektroniski >>>ŠEIT<<< savukārt drukātā veidā tās ir pieejamas Smiltenes novada domē, Tūrisma informācijas centrā, pagastu pārvaldē.

Aptauja tiek organizēta jau ceturto gadu. Anketa ir anonīma, un iegūtie rezultāti tiks izmantoti un publicēti tikai apkopotā veidā. 

Smiltene