Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedalies Lielajā Talkā Smiltenes novadā!

Lielā Talka – tā ir diena, kad mēs varam vienoties kopīgā darbā, lai paveiktu kādu labu darbu ar kopīgiem spēkiem, tā ir diena, kad, talkojot kopā, varam izsapņot to, kādu mēs vēlamies redzēt savu vidi un ieplānot darbus nākamajām talkām. 

Smiltenes novada dome aicina ikvienu iedzīvotāju piedalīties Lielajā Talkā Smiltenes novadā, kas šogad notiks 2016.gada 23.aprīlī, un vākt ne tikai atkritumus, bet darīt arī citus labus darbus – stādīt kokus, radīt brīnišķīgas puķu dobes, izgatavot putnu būrīšus, atjaunot žogus, soliņus, tiltiņus. Talkas dienā ir iespēja organizēt arī savu talku, par kuru lūdzam informēt Smiltenes novada domes saimnieciskās darbības nodaļu pa tālruni 64707867, kuru ir iespējams reģistrēt mājas lapā www.talkas.lv.


Talkošanas iespējas Smiltenes novadā:


Smiltenes pilsētā – pulcēšanās plkst. 9.30 pie hokeja laukuma atpūtas kompleksā Teperis, Ierīkosim vietu apstādījumiem un stādīsim apstādījumus Vecajā parkā, attīrīsim, izzāģēsim Vidusezera nogāzi tehnikuma pusē no kritušiem, sausiem kokiem un atkritumiem, kā arī kasīsim lapas Tepera ezera stāvlaukuma apkārtnē un Vecajā parkā. 

Talciniekiem pie Tepera ezera gaidāmi daudzi pārsteigumi. Plašāka informācija par talkošanu Vecajā parkā tiks publicēta.

Grundzāles pagastā - pulcēšanās plkst. 9.00 pie Kultūras nama, turpināsies tīrīšanas darbi gar Palsas upes dabas taku, sakops jaunizveidoto piemiņas vietu, kā arī lasīs atkritumus gar ceļa malām. Visi talcinieki tiks pabaroti ar garšīgu putru.

Launkalnes pagastā – pulcēšanās plkst. 10.00 pie Launkalnes pagasta pārvaldes un 10.00 Silvā pie Austrumvidzemes mežsaimniecības ēkas, tiks veikti dažādi pagasta sakopšanas darbi.

Blomes pagastā – pulcēšanās 9.00 pie Blomes pagasta pārvaldes ēkas. Turpināsies sakopšanas darbi pie Jeberlejas estrādes.

Bilskas pagastā – pulcēšanās 10.00 pie ezermalas ar dažādiem darbarīkiem, kur tiks kopta labiekārtotā ezermala, un vēl tiks lasīti arī atkritumi gar ceļa malām.

Variņu pagastā – Variņos pulcēšanas plkst. 9.00 pie Kultūras nama. Tiks lasīti atkritumi ceļmalās, Palsas upes krastos un citviet pagasta centrā.

Apvienotajā Smiltenes un Brantu pagastā – līdz Lielās Talkas dienai atjaunos Purvīša pieminekļa pamatni, kā arī sakārtos pieminekļa apkārtni. 

Palsmanes pagastā – pulcēšanās plkst. 9.00 pie kultūras nama. Palsmanē tiks kopta teritorija aiz autoostas un Mīlestības skvērs.

Uz tikšanos Lielās Talkas dienā!

Smiltene