Policisti kontrolē frizierus un nagu kopšanas speciālistus

Martā, kad durvis atkal vaļā vēra skaistumkopšanas saloni, Valsts policija devās kontroles reidos, lai pārliecinātos, vai frizieri un nagu kopšanas speciālisti ievēro drošības un epidemioloģiskās prasības.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieks Vilnis Būce informē, ka aizvadītajā nedēļā Smiltenes un Valkas novados pārbaudes veiktas astoņos skaistumkopšanas salonos. Pārkāpumi netika konstatēti, tomēr vairākās vietās speciālistiem doti preventīvi norādījumi. Interesants atgadījums noticis pagājušajā ceturtdienā vienā no skaistumkopšanas saloniem – kad pārbaudē ieradusies Valsts policija, telpās atradusies arī Veselības inspekcija. 

Lai arī Valsts policijai pārbaudēs ļauts doties civilajā apģērbā, Valkas iecirkņa apkalpojamajā teritorijā policijas inspektori ierodas formas tērpos.

V. Būce uzskata, ka ierobežojumu un papildu prasību ievērošanu vieglāk ir izpildīt skaistumkopšanas salonos nekā tirdzniecības vietās. Arī tās tiek regulāri kontrolētas. “Nevienā no vietām nav konstatēti tādi pārkāpumi, kuru dēļ būtu spiesti aizvērt veikalu. Patiesībā uzņēmēji ierobežojumus izpilda augstā līmenī. Sarežģītāk ir veikalos, kur vienlaicīgi var atrasties viens līdz četri pircēji. Tas pats attiecas uz benzīntankiem – apmeklētājiem nākas pastāvēt ārā un pagaidīt, tas dažkārt raisa neiecietību,” norāda V. Būce.

Viņš aicina iedzīvotājus izturēties ar sapratni un ievērot valstī noteiktos ierobežojumus.

Smiltene