Precizēts: Smiltenes spēļu laukums brīvdienās atvērts no 9.00 4

Kāda portāla ziemellatvija.lv lasītāja 25. jūnijā atvēra forumu "Spēļu laukums", kurā rakstīja: "Šodien notika nepatīkama lieta. Aizvedu savu bērnu uz rotaļu laukumu. Zināju, ka laukumiņš ir atvērts līdz pulksten 21.00, vismaz tāds darba laiks savulaik bija izlikts.

 

Pakaļ braucu 20.20, un mans bērns stāvēja pie aizslēgtiem vārtiem. Tā kā meita zināja, ka nekur iet nevar un mani jāgaida laukumiņā, viņa stāvēja pie vārtiem. Kā tas nākas, ka bērns tiek izlikts aiz robežas un atstāts viens? Arī darba laiks ir noņemts. Kā pastāstīja jaunieši no skeitparka, tas tagad esot līdz 20.00. Kā lai vecāki to zina, ja nav pielikts darba laiks? Kā var bērnu vienu izlikt aiz vārtiem? Un ja nu bērns apmulsumā būtu kaut kur devies?"

 

Smiltenes spēļu laukuma uzraugs Zigmunds Zentelis norāda: "Par bērniem neesmu atbildīgs. Mans uzdevums ir uzraudzīt, lai spēļu laukumā nekas netiktu salauzts. Taču situāciju, kad kāds bērns pēc slēgšanas paliktu viens pats stāvam aiz sētas, neesmu novērojis." Viņš norāda, ka spēļu laukuma noteikumi paredz, ka bērni bez vecāku uzraudzības šeit var uzturēties tikai no septiņu gadu vecuma.

 

Smiltenes domes izpilddirektors Uldis Rudzītis norāda, ka zīme ar darba laiku, visticamāk, ir norauta. Vakar izpilddirektors solīja, ka pagaidu zīmi uzstādīs dienas laikā.

 

Cita portāla apmeklētāja diskusijā par spēļu laukumu norādījusi: "Es jau kādu laiku nespēju saprast, kāpēc rotaļu laukumiņš vasarā, kad ilgi ir gaišs un bērniņš var ilgāk dzīvoties pa āru, strādā tikai līdz pulksten 20.00. Vai tad nevarēja būt pieejams vēl kādu stundiņu? Es pēc darba dienas nemaz nevaru paspēt ar bērniņu doties atpūsties uz šo rotaļu laukumu."

 

U. Rudzītis informē: "Darba dienās spēļu laukums būs atvērts no pulksten 11.00 līdz pulksten 20.00. Savukārt sestdienās, svētdienās un svētkos, kā arī skolēnu brīvlaikos - no pulksten 9.00 līdz 20.00."

 

Viņš norāda, ka spēļu laukumu var izmantot bez maksas un to ir iekārtojusi Smiltenes pilsētas pašvaldība. Lai nodrošinātu kārtību, vasaras sezonā, līdz 30. septembrim, ir noalgots apsargs, jo bez uzraudzības laukumu atstāt nevar.

 

U. Rudzītis piebilst, ka Smiltenes pašvaldībā ar lūgumu pagarināt spēļu laukuma darba laiku neviens nav vērsies.

Komentāri 4

?

Kāpēc maldinošs virsrakts? Nekad jau nav bijis citāds laiks apmeklētājiem tajā rotaļu laukumā.Kas tad tur ir mainīts tagad?

pirms 12 gadiem, 2009.06.28 10:45

Zinātāja

Kā bez maksas kāds jau par to maksāja.Un Smiltenes domei jāielāgo ka dome darbojas un strādā iedzīvotāju interesēs un par nodokļu maksātāju naudu.

pirms 12 gadiem, 2009.06.28 11:03

go

"Smiltenes pašvaldībā ar lūgumu pagarināt spēļu laukuma darba laiku neviens nav vērsies" - vai tiešām jāiet uz domi un jāraksta iesniegums, ka vēlas garāku darba laiku. Vai nepietiek ar avīzes starpniecību?

pirms 12 gadiem, 2009.07.01 14:31

Smiltene