Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Publicēta Smiltenes novada investīciju objektu karte

Ēku, telpu un ražošanas teritorijas jautājums ir svarīgs daudziem Smiltenes novada uzņēmējiem, tāpēc Smiltenes novada domes Attīstības un plānošanas nodaļa ir izstrādājusi nekustamo īpašumu datu bāzi un izveidojusi investīciju objektu karti, lai uzņēmējiem un potenciāliem investoriem būtu iespēja iegūt informāciju par Smiltenes novadā pieejamiem īpašumiem uzņēmējdarbības veikšanai.

Investīciju objektu karte publicēta Smiltenes novada mājas lapā www.smiltene.lv sadaļā Uzņēmējdarbība “Īpašumi uzņēmējdarbībai un investīcijām”, tajā ir apkopota informācija par uzņēmējdarbībai un investīcijām pieejamajiem nekustamajiem īpašumiem, kas pieder Smiltenes novada pašvaldībai, kā arī par juridiskām un fiziskām personām piederošajiem īpašumiem, kurus īpašnieki vēlas iznomāt vai pārdot. Katram objektam ir pievienota informācija par tā piederību, platību, inženierkomunikācijām, fotoattēliem un kontaktinformāciju.

Lai izveidotu pēc iespējas plašāku datu bāzi par Smiltenes novadā esošajiem nekustamajiem īpašumiem, kurus iespējams nomāt vai iegādāties uzņēmējdarbības veikšanas vajadzībām, aicinām īpašniekus sniegt informāciju kartes papildināšanai, sūtot  to Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītājai uz e-pastu : [email protected], tālr. informācijai 64707571.  


Smiltene