“Puteklīšu Ziemassvētki” Smiltenē

Klāt laiks, kad aiz loga sniegpārslas rotaļājas un strauji tuvojas gada gaišākie un sirsnīgākie svētki - Ziemassvētki. Smiltenes novada iedzīvotājiem un viesiem svētku burvību uzburs muzikālā izrāde "Puteklīšu Ziemassvētki", kas kultūras un sporta centrā notiks 18. un 19. decembrī.

Šobrīd Smiltenes kultūras un sporta centrā (KSC) notiek aktīvs darbs pie jaunas muzikālās izrādes "Puteklīšu Ziemassvētki" veidošanas. Tās varoņos iejūtas tautas deju kolektīva "Dadzīši" dejotāji, bērnu vokālā ansambļa "Sīmanīši" dalībnieki un Smiltenes Tautas teātra jaunie aktieri.

Izrādes idejas pamatā ir Māras Cielēnas pasaka "Puteklīšu pāra Ziemassvētki". Smilteniešu muzikālās izrādes režisore Zinaida Bērza stāsta, ka ik katrs vēlas piedzīvot Ziemassvētku brīnumu neatkarīgi no tā, vai esi liels un varens vai sīks kā puteklītis.

"Izrādes pamatā ir stāsts par Puteklīšu ģimeni, kura nekad nav svinējusi Ziemassvētkus, jo vienmēr ir bija jāslēpjas no pirmssvētku spodrības dienas. Tajā tiek aizslaucīts pat mazākais puteklītis. Taču šogad Puteklīši ir apņēmušies sagaidīt Ziemassvētkus," Puteklīšu ģimenes nodomus atklāj Z. Bērza.

Izrādes tapšanā iesaistījušies visi KSC darbinieki, tiek darināti tērpi, dekorācijas. Horeogrāfe ir Māra Leja.

Pavisam drīz skatītājiem būs iespēja novērtēt jauno muzikālo izrādi un dzīvot līdzi Puteklīšu ģimenes piedzīvojumiem. Smiltenes KSC saime ikvienu 18. un 19. decembrī aicina Ziemassvētkus sagaidīt kopā ar Puteklīšu ģimeni. Muzikālās izrādes sākums abās dienās būs pulksten 17.00.

Smiltene