Sāk labiekārtot Kalnamuižu 2

Smiltenes pagasta Kalnamuižā sākusies šīs vēsturiskās vietas teritorijas labiekārtošana. Pēc darbu pabeigšanas autovadītāji tiks pie jauna asfalta līdzšinējā bedrainā seguma vietā.

Būs arī citi labumi, ko pilnībā varēs redzēt vasaras nogalē. Pirmais ir uzlikts bruģis gājēju celiņam, kas savieno tehnikumu un skolas dienesta viesnīcu.

Projektu par Kalnamuižas teritorijas labiekārtošanu īsteno Smiltenes tehnikums. Darbus veic Cēsu firma "Ceļinieks 01", kas uzvarēja otrreiz izsludinātajā iepirkuma procedūrā.

Tehnikuma direktors Andris Miezītis informē, ka projekta kopējās izmaksas ir 130 tūkstoši latu. Projektu apstiprinājis Lauku atbalsta dienests, un līdzfinansē Eiropas Savienība.

Veicamo darbu sarakstā ir jauns asfalta segums lielā daļā Kalnamuižas teritorijas, sākot no šosejas Smiltene - Valka, bruģēti gājēju celiņi, gandrīz 30 soliņu, jauna strūklaka, jaunas laternas un iekopti zālieni.

Atbilstoši līgumam firmai "Ceļinieks 01" darbi Kalnamuižā, kas ir divās kārtās, jāpabeidz līdz 30. augustam. "Asfaltēšanu sāksim augustā. Asfalts būs pēdējais darbs, ar ko arī noslēgsim objektu," informē firmas "Ceļinieks 01" valdes loceklis Andis Ērglis.

Komentāri 2

Saule, saule

Apsveicami, jūtama rosība, liekas, ka būs skaisti.

pirms 10 gadiem, 2010.07.10 21:18

Iedzimtā

Malači tehnikums.
No pagasta nevar sagaidīt neko.

pirms 10 gadiem, 2010.07.10 23:37

Smiltene