Sākas publiskā apskate konkursā par Smiltenes novada ģerboņa un logo skiču izveidi 1

Sākot no šodienas, 2. marta, Smiltenes novada domes zālē Dārza ielā 3 publiskai apskatei ir izlikti Smiltenes novada ģerboņa un logo skiču varianti. Iedzīvotāji var par tiem balsot līdz 14. martam, izvēloties, viņuprāt, piemērotāko variantu.

Vakar, 1. martā, pulksten 15.00 noslēdzās darbu iesniegšanas termiņš Smiltenes novada domes no jauna izsludinātajā ideju konkursā par novada ģerboņa un logo skiču izveidi.

Noteiktajā termiņā pašvaldība saņēma pavisam 31 aploksni. Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra vadītāja Sanda Akmentiņa pieļauj, ka skiču skaits var būt lielāks, ja aploksnē ievietoti vairāki darbi.

Iesniegtās skices 15. martā vērtēs komisija atbilstoši konkursa nolikumam. "Komisija savu lēmumu paziņos novada deputātiem, kuri to izskatīs domes sēdē. Tālāk domes lēmumu virzīs uz Heraldikas komisiju. Tiks ņemts vērā arī iedzīvotāju balsojums gadījumā, ja par diviem vai vairāk darbiem būs vienāds komisijas locekļu balsu skaits," skaidro S. Akmentiņa.

Vakar pēcpusdienā novada domes Tūrisma informācijas centra darbinieces S. Akmentiņa un Dagnija Kalniņa atvēra aploksnes ar iesniegtajiem darbiem un sāka izlikt skices domes zālē.

"Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka Smiltenes novada dome konkursu par novada simbolikas izveidi izsludināja atkārtoti. Iepriekšējos konkursos iesniegtos darbus vērtēšanas komisija noraidīja.

Komentāri 1

Jautājums

Kā apskatīt darbus ne-vietējiem un tiem, kas strādā tādos pašos darba laikos kā dome?!
Kādēļ darbus un balsojumu nevar ievietos smiltene.lv mājaslapā?
Un papildus izlikt arī novada bibliotēkās?

pirms 10 gadiem, 2010.03.02 12:38

Smiltene