Sāksies iesvētes mācības 2

Smiltenes evaņģēliski luteriskajā draudzē drīz sāksies iesvētes mācības. Draudzes mācītājs Zigmārs Ziemanis atgādina, ka pieteikties drīkst ne tikai jaunieši, bet arī vecāka gadagājuma cilvēki.

Kalpojot viņš ievērojis, ka daudzi vecie ļaudis bērnībā ir kristīti, taču vēlāk iesvētē nav gājuši. "Viņi vēlas iet baznīcā un saņemt Svēto Vakarēdienu, taču kautrējas to darīt. Arī cienījams vecums nav šķērslis, lai ietu iesvētes mācībā," iedrošina mācītājs.

Uz iesvētes mācību aicināti arī tie cilvēki, kuri gatavojas nākamajā gadā laulāties baznīcā, kristīt bērniņus vai paši kļūt par krustvecākiem.

Pirmā tikšanās būs 7. septembrī Smiltenes luterāņu dievnamā. Sākums - pulksten 18.30. Iesvētes mācību kurss ilgs trīs mēnešus. Nodarbības notiks katru otrdienu pulksten 18.30.

Balstoties uz Svētajiem rakstiem, iesvētāmie aplūkos ticības nozīmi ikdienā, draudzes lomu kristiešu dzīvē un citus garīgās dzīves aspektus. Interesentiem jāpiesakās pie draudzes mācītāja Z. Ziemaņa. Mācītājs pieņem Smiltenes luterāņu baznīcā katru otrdienu no pulksten 16.00 līdz 18.00.

Komentāri 2

Smiltene