Satiksmes ierobežojumi triatlona laikā

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka šo sestdien, 4. augustā, Smiltenē notiks Latvijas kausa izcīņas posms sprinta distancē triatlonā. Sacensību norises laikā būs vairāki satiksmes ierobežojumi Niedrāja ezera apkārtnē.

Triatlons sevī iekļauj peldēšanu, kas notiks Tepera ezerā, skriešanu pa Veco parku un riteņbraukšanu, kuras distance vedīs līdz Niedrāja ezeram. Savukārt sacensību centrs būs Tepera stadionā. 

Sacensību direktors Vairis Krauklis vērš atpūtnieku uzmanību, ka laikaposmā no pulksten 12.20 līdz 15.30 daļēji būs slēgts ceļš no autokrosa trases līdz Niedrājam. Viņš aicina iedzīvotājus šajā laika posmā uz Niedrāju braukt pa Spiciera ceļu. 

No pulksten 14.15 līdz 15.30 būs slēgts asfaltētais ceļš līdz Niedrājam. Šajā periodā iedzīvotāji aicināti izmantot apvedceļus. Kā vienu no iespējamajiem V. Krauklis min ceļu caur “Sileniekiem”.

Atgādinām, ka pulksten 12 tiks dots starts. Savukārt apbalvošana plānota ap pulksten 16.

Līdz piektdienas, 3. augusta, vakaram reģistrācija ir atvērta interneta vietnē sportlat.lv. No smilteniešiem triatlonam šobrīd ir pieteikušies pieci cilvēki: Iveta Kazaine, Jānis Leikarts, Vilis Mednis, Aigars Savickis un Uldis Velps. V. Krauklis aicina arī citus vietējos iedzīvotājus pieņemt jaunu izaicinājumu, reģistrējoties sacensībām. Sestdien to varēs izdarīt arī sacensību centrā – stadionā. 
Smiltene