Sildīs atmiņu ugunskurs

Smiltenes pensionāru klubiņš laipni aicina visus interesentus nākamajā sestdienā, 20. martā, piedalīties Smiltenes pilsētas 90. gadadienai veltītajā pasākumā "Pie atmiņu ugunskura". Sarīkojums notiks klubiņā Smilšu ielā. Sākums pulksten 15.00.

Pasākumā būs atmiņu stāstījumi un klubiņa literāri dramatiskā kolektīva uzvedums "Smiltene laika griežos". Lai radītu atbilstošu gaisotni, turpat, klubiņā, iecerēta īpaša izstāde.

"Aicinām visus interesentus piedalīties , atnesot senas lietas no saviem krājumiem," jau laikus par izstādi mudina padomāt pensionāru klubiņa padomes priekšsēdētājs Gatis Krūmiņš.

Vēlams nest agrāko laiku izšuvumus, adījumus, tamborējumus, ja tādi saglabājušies, un arī senākus sadzīves priekšmetus. Darbi jāpiedāvā klubiņā 19. martā no pulksten 10.00 līdz 12.00.

Smiltenes pensionāru klubiņš arī aicina jau laikus posties Lieldienu komercizstādei. Tā notiks klubiņa telpā 1. un 2. aprīlī no pulksten 10.00 līdz 16.00. Darbi jāatnes 31. martā no pulksten 10.00 līdz 14.00.

"Galvenā prece, kā jau Lieldienās, būs krāsainas olas, bet arī adīti cimdi un zeķes vēl var noderēt. Gaidīsim apmeklētājus," ielūdz G. Krūmiņš.

Smiltene