Šlesers Smiltenē uzklausa pastniekus un ceļiniekus 7

Vakar Smiltenē uz tikšanos ar satiksmes ministru Aināru Šleseru (Latvijas Pirmā partija) bija ieradušies dažādu jomu cilvēki - uzņēmēji, pensionāri, jaunieši, pastnieki, ceļinieki, rajona pašvaldību vadītāji un citi interesenti.

 

Ministrs Valkas rajona iedzīvotājiem pastāstīja par pašreizējo situāciju satiksmes jomā un izsmeļoši izklāstīja nākotnes prioritātes līdz 2010. gadam. Viņš solīja, ka izglābs Latvijas Pastu, bet, ja viņam tas neizdosies līdz 2010. gadam, tad no politikas aizies.

 

Vēl viens no būtiskiem uzdevumiem, kas jāpaveic jau nākamajā gadā - jāpalielina finansējums otrās šķiras ceļiem līdz pat 35 miljoniem latu.

 

„Esmu apmierināts ar tikšanos, jo Šlesers ir viens no tiem ministriem, kurš saka tā, kā viņš domā," pēc tikšanās saka Smiltenes pilsētas domes priekšsēdētājs Ainārs Mežulis (Latvijas Pirmā partija).Plašāk par A. Šlesera tikšanos ar smilteniešiem un pārējiem rajona iedzīvotājiem, kā arī to, kuram neradās ticība ministra teiktajam lasiet otrdienas „Ziemeļlatvijas" numurā.

Komentāri 7

yyyyy

Nu jā...Vakar Šlesers brauca uzValku un Smilteni tapēc arī Valkā pie stadiona lēja asfaltu.Labi ka tā.Citādi tas krustojums ilgi vēl nebūtu izbraucams.Ar nepacietību gaidīsim vēl TEVI,satiksmes ministr.

pirms 13 gadiem, 2008.04.26 12:28

bēdīgais

Cerams, ka avīzītē atkal nebūs sagrozīti izteikumi, interpretēti pēc pašu ieskatiem...

pirms 13 gadiem, 2008.04.26 17:32

H2O

Var tikai apbrīnot autores gara spējas,ja var rakstam uzlikt šādu virsrakstu.Vēl jo vairāk tāpēc,ka rakstā pieminēts,ka ne jau nu tikai virsrakstā minētie ir bijuši uz tikšanos.

pirms 13 gadiem, 2008.04.27 09:32

neapmierinātā

Skumji skatīties kā aizlāpa bedrītes Smiltenē! Cik tur nevajadzīgi "gaisā" tiek izniekota nada! Bdrīti drusku iepiķo, tad saber veselu kārtu ar sīkšķembām, kuras, transportam kustoties visas tiek momentā nonestas ielas malā. Tur sētniki slauka nosvīduši un saber smilsu kaudzēs šo "zemē nobērto" naudu. Agrāk vismaz arī virsū uzlēja un pievacēja ar asfaltu šīs bedres, tagd sen vairs tā nedara. Jaunas tehnoloģijas - (vējā sētās), tikai labuma nekāda ar gadiem.

pirms 13 gadiem, 2008.04.28 09:53

feina

Sanāk tāda kā dilemma. Pirms Šlesera atbraukšanas aizber ciet bedres, rezultātā ministrs neizjūt, kā ir braukt pa bedrēm.Varbūt pat Viņš tās bedres nemaz neredz.Rezultātā naudu konkrētai vietai nepiešķir.No otras puses, pirms atbraukšanas bedres aizber, tātad nauda ir bijusi, bet pirms tam neviens viņu nav izmantojis tam, kam vajadzēja.Secinājums ir, nauda tiek novirzīta citiem mērķiem, ne tiem kam bija paredzēts.

pirms 13 gadiem, 2008.04.28 10:56

Ivars

Ceru, ka pirms pašvaldību vēlēšanām visas ielas Smiltenē būs salabotas. Mežuļa kungs jau izvēlējās īsto partiju. Tagad atlicis aicināt Aināru biežāk un uzstājīgāk prasīt naudu ielu remontam.

pirms 13 gadiem, 2008.05.05 14:15

Smiltene