Smiltenē aicina nesaņemt pārtiku dubultā 1

Aprīlī Smiltenes novada fonds "Saules kalns" saņēma 108 pārtikas pakas no pārtikas bankas "Paēdušai Latvijai", lai tās nodotu Smiltenes novada ģimenēm.

Fonda darbinieki secina, ka ģimeņu, kurām nepieciešama palīdzība, ir daudz. "Tādēļ, lai pakas pietiktu visiem, šobrīd palīdzību no pārtikas bankas saņemt iespējams katru otro mēnesi," informē fonda "Saules kalns" vadītāja Ļubova Ņikiforova.

Smiltenieši pārtikas pakas var saņemt Galdnieku ielā 10, Smiltenē. Noliktava ir atvērta otrdienās un ceturtdienās no pulksten 12.00 līdz 18.00. Apkārtējo pagastu iedzīvotāji par pārtikas pakām var interesēties pie sava pagasta sociālā darbinieka.

Ļ. Ņikiforova atgādina, ka no aprīļa sākuma atkal tiek izsniegtas Eiropas Komisijas sarūpētās pārtikas pakas. Tās paredzētas ģimenēm, kuras saņēmušas pašvaldības izsniegtu trūcīgās personas izziņu. Smiltenē šīs pakas izplata biedrība "Latvijas Sarkanais Krusts".

Ir cilvēki, kuri vēlas izmantot abus pārtikas palīdzības veidus. "Lūdzam būt saprotošiem un nejaukt šos divus pārtikas palīdzības veidus. Ja ģimenei ir iespēja saņemt Eiropas Komisijas atbalstu, tad par ziedojumiem gādātā paka no pārtikas bankas "Paēdušai Latvijai" nonāks ģimenē, kura izkrīt no pašvaldības palīdzības saņēmēju loka," saka fonda "Saules kalns" vadītāja.

Pārtikas banka "Paēdušai Latvijai" ir Ziedot.lv veidota programma. Tās mērķis ir palīdzēt ekonomiskās krīzes skartām ģimenēm ar bērniem, kuras skāris darba zaudējums vai būtisks algas samazinājums. Lai saņemtu pārtikas bankas "Paēdušai Latvijai" palīdzību, smiltenieši var pieteikties Smiltenē, Galdnieku ielā 10, biedrībā "Saules kalns", bet pagastu iedzīvotājiem jāuzmeklē savs sociālais darbinieks.

Komentāri 1

kam

Vai tās ir tās pašas ģimenes, kuras saņēma decembrī pakas?

pirms 10 gadiem, 2010.05.11 14:52

Smiltene