Smiltenē apbalvojumus šogad nedos 3

Pēc novadu izveidošanas ir pielikts punkts Smiltenes pilsētas un apkārtējo pagastu pašvaldību godalgu pasniegšanai iedzīvotājiem un darba kolektīviem valsts svētkos.

 

Šogad 18. Novembrī Smiltenes novada dome apbalvojumus ne pilsētas, ne pagastu labākajiem darba darītājiem nepiešķirs.

 

"Vienu gadu sarīkosim pauzi, lai nepiešķirtu apbalvojumus tikai došanas pēc. Visam novadam tiks izstrādāts vienots nolikums. Pie tā noteikti atgriezīsimies nākamajā gadā," skaidro Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Ainārs Mežulis.

Tiks spriests arī par apbalvojumu veidu. Piemēram, Smiltenes pilsētā savulaik tādi bija Goda medaļa, Atzinības raksts un tituls "Gada cilvēks" vairākās jomās.

Taču valsts svētku koncerts Smiltenē šogad valsts svētkos neizpaliks. Uz to aicināti visi novada ļaudis. Koncertā uzstāsies pilsētas un pagastu pašdarbības kolektīvi.

 

Strenču novada dome Atzinības rakstus valsts svētkos sava novada ļaudīm pasniegs. Valkas novada dome par apbalvojumiem vēl nav lēmusi.

Komentāri 3

G

Un kas notiks pagastos uz vietas? Lai brauktu uz Smilteni vajag liekus līdzekļus, jo ceļš turp un atpakaļ maksā. Taču maciņš ar katru dienu paliek plānāks.

pirms 11 gadiem, 2009.10.21 20:12

Vismaz Smiltenes ģimnāzijai sakarā ar 100 gadu jubileju varēja piešķirt kādu Atzinibas rakstu,jo jubilejās pasniedza gan tehnikumam, gan centra vidusskolai ari mūzikas skolai.

pirms 11 gadiem, 2009.10.21 20:17

Smiltene