Smiltenē Atmodas ielā būvdarbi turpināsies 4

Pēc "Ziemeļlatvijas" lasītāju lūguma vēlreiz informējam par ielu remontiem Smiltenē, it sevišķi Atmodas ielā.

 

"Daudzi cilvēki taujā par Atmodas ielu. Tur darbi turpināsies, un neērtības būs jāpacieš ilgāku periodu," skaidro Smiltenes pilsētas domes izpilddirektors Uldis Rudzītis.

 

Atmodas ielā Rīgas firma "JS&J Ūdensmeistars" šobrīd izbūvē lietusūdens kanalizāciju pēc pilsētas domes pasūtījuma. "Galvenie darbi, kas uztrauc autovadītājus, tiks pabeigti līdz 30. maijam. Proti, būvdarbu vietā tiks uzklāts pagaidu asfalts," informē U. Rudzītis.

 

Šajā pašā ielā "JS&J Ūdensmeistars" turpina darbus no Kohēzijas fonda līdzfinansētā projektā "Ūdenssaimniecības attīstība Austrumlatvijas upju baseinos" un izbūvē dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtas. Darbi ir iekavējušies. Sagaidāms jauns termiņa pagarinājums līdz jūlija nogalei.

 

Pēc lietusūdens kanalizācijas izbūves Atmodas ielā, iespējams, jau šogad sāksies vērienīgi rekonstrukcijas darbi. Pašvaldība izsludinājusi atklātu konkursu, lai izraudzītos darbu veicēju. Pretendenti dokumentus var iesniegt līdz 5. jūnijam.

 

Ielu rekonstruēs, sākot no krustojuma ar Raiņa ielu līdz Meža kapiem. Netiks aizmirstas pieslēguma ielas: Atmodas ielas nobrauktuve uz Baznīcas laukumu, Blaumaņa ielas posms no Atmodas ielas līdz Galdnieku ielai uz vienu pusi un līdz Dārza ielai uz otru pusi, un tālāk līdz poliklīnikas stāvlaukumam, Dakteru ielas posms no Atmodas ielas līdz Galdnieku ielai, kā arī Bērzu ielas posms. Arī tur tiks rekonstruēts ielas segums, un iespēju robežās izbūvēs ietves, kur to nav.

Komentāri 4

Niks

Izbūvēt jau izbūvēs, bet gan jau priekš atsevišķiem Smilteniešiem tāpat viss būs slikti paveikts :))

pirms 12 gadiem, 2009.05.21 18:07

Iedzīvotāja

Paldies par skaidrojumu, citādi tas velkas un velkas garumā, bet skaidrojuma nekāda, termiņu nekādu. Ir jau cerība un ticība vēl Mežuļa kungam. Vismaz viņa komanda saprātīgi attīsta un labiekārto pilsētu, ir izpratne par izglītības sistēmu novadā, ūdens attīrīšanu pilsētā un daudzas labas lietas.
Paldies! Lai veicās!

pirms 12 gadiem, 2009.05.22 10:19

Tāpat jau termiņi visai izplūduši.Iespējams varbūt arī būs.

pirms 12 gadiem, 2009.05.22 13:16

Jurka

Kad tas notiks,ka pūcei aste ziedēs?vispār tik paviršu un sliktu darbu redzu pirmoreiz-laikam kā maksā-tā strādā.

pirms 12 gadiem, 2009.05.22 14:38

Smiltene