Smiltenē Atmodas ielā remontdarbi nebeigsies tik ātri, kā vēlētos iedzīvotāji 8

Portāla lietotāji uzsākuši diskusiju par Atmodas un Galdnieku ielu Smiltenē. Viņuprāt, vienā ielā valda haoss, otrā - ne kājām paiet, ne ar mašīnu pabraukt. Amatpersonas grandiozas pārmaiņas nesola.

 

"Kad beidzot saremontēs Galdnieku ielu? Vasarā uztaisīja par tranzīta ielu, sabojāja. Tagad bedre pie bedres. Ne kājām paiet, ne ar mašīnu pabraukt. Kad jātaisa, tikai pliki solījumi, bet līdz darbiem simts gaismas gadu attālumā," tā forumu aizsāka portāla lietotājs ar niku SOS.

 

Atgādināsim, ka daudziem smilteniešiem reāla kļuvusi cerība tikt pie kvalitatīva dzeramā ūdens, jo jau vairākus mēnešus Atmodas ielas malā sākušies ūdens atdzelzošanas stacijas būvdarbi, turpretī autovadītāji ir saniknoti, jo vienu brīdi bija spiesti izmantot apbraucamo ceļu - šauro, vietām neasfaltēto Galdnieku ielu. Arī kājām gājēji izteica ne mazums repliku par neērtībām abu ielu garumā.

 

"Galdnieku iela nav tik nozīmīga, lai pagaida, bet, kad beidzot salabos Atmodas ielu? Braucot var ratus izsist un ejot kaklu nolauzt, acīmredzot pilsētas vadībai par to galva nesāp. Trotuāru liek divus mēnešus (kad novāks tās briesmīgās zemes čupas, kas ir apkārt it kā jaunajam trotuāram?), un vēl nav uzlikts un atkal visu ielu rok pa jaunu, kas tas pa haosu?" neizpratnē raksta portāla lietotājs ar niku Tofiks.

 

Kāds cits portāla lietotājs ir vēl pesimistiskāks. Viņš secina, ja šādos tempos liek bruģi, paies divi trīs gadi, līdz to pabeigs.

 

 

Smiltenes pilsētas domes izpilddirektors Uldis Rudzītis strikti nosaka, ka uz Atmodas ielas remontdarbi tik ātri nebeigsies. "Atmodas ielā posmā no Raiņa ielas līdz pat ūdens atdzelzošanas stacijas ir plānota ielas rekonstrukcija, tāpēc iedzīvotājiem ir jābūt gataviem paciest neērtības. Tuvākajā laikā remontdarbi nebeigsies," saka U. Rudzītis.

 

Galdnieku ielas pašreizējo stāvokli domes amatpersona neuzskata par kritisku, jo tā neietilpst prioritātēs. "Ielas posmā, kur atrodas šķembas, ar greideri ir līdzināts. Pārējās bedres ir jāaizber. Iela nav tādā stāvoklī, lai pēkšņi to noasfaltētu. Tas tuvākajā laikā nebūs iespējams," apgalvo U. Rudzītis.

 

Viņš paskaidroja, ka nākamgad Raiņa ielā sāks īstenott projektu par ūdenssaimniecības tīklu paplašināšanu Smiltenes pilsētā otrajā kārtā. Tas skars nelielu posmu Galdnieku ielā, tāpēc uz grandiozām pārmaiņām mazajā ieliņā nevar cerēt.

Komentāri 8

Tofiks

Rudzīša kungs, uz Atmodas ielas ir tādas bedres, ka smagajam transportam ir strauji jābremzē, lai neiedzīvotos problēmā, braucot pret kalnu! Un tur līdzināts nekas netiek, jau mēneša garumā. Vai tiešām nav iespējas savest to posmu tādā stāvoklī, lai vismaz līdzens?
Es drīzāk teiktu, tā firma strādā ļoti pavirši pat priekš padomju laikiem, nemaz nerunājot par šodienas rietumu kritērijiem.

pirms 12 gadiem, 2008.10.07 09:43

Juksis

Jā kvalitāte un galvenais - darba kultūra ļoti zema. Visas ceļa būves pārpalikumu, plastmasas cauruļu gali, akmeņi, izlauztie piķa gabali, plastmasas pudeles, cimdi utt. paliek turpat uz ceļa apmales. Pēc šis komandas "pāri gājiena grūti to visu savākt, un........ kur likt. Akmens milzīgs izraksts no trases mētajas visu vasaru, neviens projām neved.
Ielas tuvumā esošās mājas pakļautas stiprai vibrācijai. Kad kravas mašinas brauc pa nelīdzeno "arumu", tad tuvumā esošo māju iedzīvotājus no "gultas sviež laukā". Jāpārdzīvo jau ir šis neērtības, to saprotam, bet lūgums šīs bedres vismaz nogrēderēt, jo lietus izskalo irdeno virskārtu.
Tik daudz jau vrētu lūgt plīdzību. Vēl jau pastāv problēmas ar ielas sakopšanu, ko izdarīt ir neiespējami, bet lai nu kā - pārdzīvosim, tikai bezgalīgi gan tam nevajadzētu ievilkties!

pirms 12 gadiem, 2008.10.07 11:02

Problēma

Mani, tāpat kā manus kimiņus, visvairāk satrauc lielais ozols pašā ceļa malā. Tam ielas pusē praktiski vairs nav sakņu sistēmas, jo remonta darbi notika ļoti tuvu šim milzenim. Kā būs ar šo koku rudens lieljos vējos?! Cik stabils šis koks kļuvis,uz kuru pusi izdomās nosliekties, ja kas? Kurš mums palīdzēs atrisināt šo lietu?
Ar cieņu.

pirms 12 gadiem, 2008.10.07 11:10

YC

Novēlu vispirms kārtīgi pabeigt pirmo kārtu, nobeigt darbu līdz galam! Iesākam arvien junus projektus, bet iepriekšējie paliek pusratā, tā nav kārtīga darba darītāja politika!
Veiksmi - ar mēra sajūtu, lai varam teikt - tie darbinieki savā vietā! (Bez Tabu).

pirms 12 gadiem, 2008.10.07 11:19

SOS

Neviens jau neprasa noasfaltēt Galdnieku ielu, bet elementāri bedres aizlāpīt. 3 gadu laikā neviena bedre nav aizlāpīta. Nez kā tas vienmēr sanāk, ka "aizlāpāmā materiāla pietiek tikai līdz Augstās ielas krustojumam, bet tālāk gan ne.

pirms 12 gadiem, 2008.10.07 12:14

centis

Pilnīga taisnība ""Tofikam"".Ja ir griba un vēlme, tad to visu var izdarīt vienas stundas laikā!Tas tikai parāda firmas "Ūdensmeistars" attieksmi pret darba kultūru un smilteniešiem!!!!!!Bet ko tad saka pasūtītājs par tādām neizdarībām??????

pirms 12 gadiem, 2008.10.07 18:43

Ak,cik mēs visi nepacietīgi.nejau velti par latviešiem runā ka gatavi viens otru apēst.Visur iet remonti un cilvēkiem ar to ir jāsamierinās-ja gribam labāk dzīvot

pirms 12 gadiem, 2008.10.15 10:21

andrītis

intresanti kā, lai no blaumaņu ielas 6 8,12 ieved un izved malku un kanalizācijas atkritumus kad iela ir par šauru un lielākam tronsportlīdzeklim nav iespējams iegriezt pagalmā!Vai tiešam butu jānem palīgā raidijums tautas bals vai bestabu!Jo Rudzša kungs neuzskata par vajadzību sadarboties ar ielas iedzīvotājiem!

pirms 11 gadiem, 2010.08.21 20:12

Smiltene