Smiltenē: Bērnudārzos samazinās darbinieku skaitu 1

Reorganizējot Smiltenes pilsētas bērnudārzu "Vālodzīte" un 2. pirmsskolas izglītības iestādi, deviņiem šo iestāžu darbiniekiem uzteiks darba līgumu.

 

Smiltenes pilsētas dome par darbinieku skaita samazināšanu informējusi Nodarbinātības Valsts aģentūras Valkas filiāli un nosaukusi atbrīvojamo darbinieku profesijas: medmāsa, divi remontstrādnieki, saimniecības vadītāja, virtuves strādniece, būvgaldnieks, elektriķis, pavāre un veļas pārzine.

 

Abi bērnudārzi, informējot darbiniekus par darba līguma uzteikšanu, viņiem piedāvās brīvās vakances jaunizveidotajā pirmsskolas izglītības iestādē, kuru atvērs 1. jūnijā. Darbinieku atbrīvos tikai tad, ja viņš nevēlēsies strādāt kādā no piedāvātajām vakancēm.

 

Jaunizveidotās Smiltenes pirmsskolas izglītības iestādes štatu saraksts apstiprināts, balstoties uz pilsētas domes pieņemto lēmumu par bērnudārza "Vālodzīte" un 2. pirmsskolas iestādes reorganizāciju. Salīdzinot to ar tagadējo bērnudārzu štatu vienībām, reorganizācijas komisija konstatēja, ka jāveic darbinieku skaita samazināšana saskaņā ar Darba likumu.

Komentāri 1

Kaža

Ibio, tač seko līdzi ko rakstat!!! Endzelīns kapā sāk spārdīties ieraugot šito virsrakstu!!

pirms 13 gadiem, 2008.04.14 20:55

Smiltene