Smiltenē bibliotēka piedāvā mūžizglītības iespējas 1

Smiltenes pilsētas bibliotēka šomēnes aicina apmeklētājus uz pasākumu ciklu "Mūžu dzīvo, mūžu mācies". Tie būs izglītojoši bezmaksas sarīkojumi svešvalodu labākai apguvei un turpinājums jau iesāktajām lekcijām astronomijā.

 

"Gribam dibināt bibliotēkā jaunu tradīciju, piedāvājot mūsu apmeklētājiem mūžizglītību un iespēju sevi pilnveidot dažādās jomās. Sākumā akcentu liksim uz valodām," saka Smiltenes pilsētas bibliotēkas direktore Zaiga Krūmiņa. Viņa cer uz iedzīvotāju atsaucību.

 

Rīt, 4. martā, bibliotēkā pulksten 18.00 sāksies pirmā nodarbība vācu valodas klubiņā - "Einladung zum Deutsch - Club". Nodarbības vadīs Tomass Krīgers.

 

11. martā T. Krīgers lasīs lekciju "Eksoplanētas - planētas pie citām saulēm. Vai tur eksistē dzīvība?". Sākums - pulksten 18.00. 2009. gads pasaulē ir pasludināts par astronomijas gadu, un T. Krīgera lekcijas ir veltītas šim notikumam. Ar astronomiju Smiltenē dzīvojošais vācietis aizraujas jau 15 gadus.Viņa pirmo lekciju par astronomiju februārī ar interesi klausījās gan Smiltenes bibliotēkas apmeklētāji, gan Centra vidusskolas audzēkņi.

 

18. martā pulksten 18.00 Smiltenes bibliotēkā apmeklētāji aicināti uz vakara sarunām angļu valodā pie tējas tases "English Speaking Afternoons". Sarunas vadīs Vita Rutka un Līga Krūmiņa - Krīgere.

Komentāri 1

Ina

Biju uz vācu valodas nodarbību, jauki. Patīkama atmosfēra un, domājams, ka arī ar laiku lielai daļai dalībnieku būs iespēja pielietot valodu. Esmu ieinteresēta apmeklēt arī citus trešdienas vakara pasākumus Smiltenes bibliotēkā.Paldies!

pirms 12 gadiem, 2009.03.04 20:33

Smiltene